El Freni İle Nasıl dönülür? Uygulamalı Anlatım: Video

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
k.bakmayında artık el freni çekmek çavo işi apache gibi bişey oldu yani çocukken ilk arabayı kaçırdıgımda yapıodum :D bizim semtte özellkle kiralık şahinler bu gelenegi sürdürüyo meydanda el freni çekio ve içindekiler mutlu oluo :D

Son düzenleme:
Eleman trafiğe kapalı alanda yapıyor kolay tabi sıkıyosa benim el freni çektiğim yerlerde çeksin :D

freni çekerken frenn üstündeki düğmeye basıpta mı çekiyor banamı oyle geldi?

Çok güzel bir şekilde salih arkadaşımız sol ayak konusun üzerinden hafifçene geçmiş. arkadaşımızın dediği gibi Araçta yay ve sertleştirilmiş amortisör olması çok önemli. bunun dışında araçta esp olmaması hatta mümkünse abs de olmaması işimizi daha kolaylaştırıyor.birde yeni nesil araçları çöpe atmak gerekiyor. :)

ya benim araçta bir sorun var yada yeni araçlar problem esp off yazdığı halde ortalama otuz derece acıya kadar izin veriyor oda rica minlet kısa süreli. üstatlarımızın dili ile konrayı verdiğim anda anında gaz kesiyor. böylelikle araba çöp.

k.bakmayında artık el freni çekmek çavo işi apache gibi bişey oldu yani çocukken ilk arabayı kaçırdıgımda yapıodum :D bizim semtte özellkle kiralık şahinler bu gelenegi sürdürüyo meydanda el freni çekio ve içindekiler mutlu oluo :D
siz el frenini caddede millete hava olsun diye çekiyorsanız ayrı birşey diyemem...
bilinmesi gereken ama ulu orta yapılmaması gereken şeyler bence...;)

Bence kimse yapmasin arkadaşlar.hem kendimizi hem başkasini hemde aracimizi düşünüyorsak gerek yok diye düşünüyorum.

Paylasım ıcın teşekkürler.Saygılar

Geri