El Freni İle Nasıl dönülür? Uygulamalı Anlatım: Video

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdiye kadar bir kere bile denemedim :D aslında evin otoparkı çok müsayit her gün bir kere u dönüşü yapmam gerekiyor denesemmi diyorum sonra arabaya acıyorum :D vazgeçiyorum :D

senın lastıkler yalama olmuş o hızda bıle donuyosa araban
döndüğüm yer otopark yerler yağlı şap ama asfallttada aynı dediğin dogru lastıkler son demlerine yaklaşıyor arkadaş 30 binde lastık deişti benımkıler 102 bine dayandı, babam kaza yaptıgından berıdır çok umursamıyorum :( kabak olsa umrumda deil

yok abi yaa, kalsın ,yaparsam, lastik sesi 3 gün aklımdan çıkmaz , arabaya yazık :):)

önler yeni arkalar kabak tam el frenlik durumdayım.

göbeklerde dönüşlerde el freni ile atıp ön patinajla arabayı toplamak ayrı bi zevk veriyo

bide gecen arkadsın e36 yı kaçırdım hayal ettigiim gibi s çizemedm bir kaç kşi diyo direksiyonu bi yöne tokatla bırak sonra diger yöne tokatla bırak

ben sıkı tuttugumdan s yapamıyorum galiba:S

bu olay için tansas gibi marketlerin otoparkları mükkemmel oluyo biraz daha genis alan olsun derseniz biçilmiş bugday tarlası once yürüyerek bi tur atın tas cukur gibi süprizler olmasın gercekten saman üzerinde cok güzel donuyo

bu olay için tansas gibi marketlerin otoparkları mükkemmel oluyo biraz daha genis alan olsun derseniz biçilmiş bugday tarlası once yürüyerek bi tur atın tas cukur gibi süprizler olmasın gercekten saman üzerinde cok güzel donuyo
:):):) tansaş oldugunu nerden bildinyavv bende genelde oraları tercıh edıom :)))

El freni ile dönebilmek için uygun şartlar.

1-gaza getiren arkadaş gurubu.
2-yüksek seste müzik
3-herşeyi oluruna burak. :D

Geri