En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok bu sefer gidemez bi yere. veya gitse bile en bir sonraki durak %99 disco olur :D ozaman mektup gitmez yani :D

"Kim diooo disco olur diee ..heytt disco ya yollayacak komutanı tefe koyaarr nasıl discoda oynanır göstertirim vallaaa heeyyt dağılınn:D:D:D"

"Kim diooo disco olur diee ..heytt disco ya yollayacak komutanı tefe koyaarr nasıl discoda oynanır göstertirim vallaaa heeyyt dağılınn:D:D:D"

Sevda sen kendinde misin? Ben azkerde çok diskoya adam koydum bir girişi olur bir de çıkışı bilemem valla samet duyarlı bir kardeşim, oralara yakışmaz....:D:D

Sevda sen kendinde misin? Ben azkerde çok diskoya adam koydum bir girişi olur bir de çıkışı bilemem valla samet duyarlı bir kardeşim, oralara yakışmaz....:D:D

"Ee ben kendime gelim komutanım mı diyim şimdik yoksa benidemi yollarsın discoya:D:D"

Samet bak evladım öyle hemen askeri hastanelerdeki hemşirelere bakma, onlar bildiğin hemşirelere benzemezler. Sonra canını acıtırlar, tecrübe konuşuyor bilesin...
yok be abi yauu
devlet hastanesi sivil sivil:D bişi olmaz

"Kuzumm benim yaaaa cansın sennnhahh sen ordan sürülmezsen başka yere asıl o hemşireler kurban olsun sanaaa vallaa ankaradaki yada ordaki bilmemdee benden çekeceğii var evlenenin senden biliosunntırnaklarım çıkaarr ölee seni üzen olursa

Eveett şafak 360..."
hahaha
şimdi kızı kollasam olmaz sen oyarsın
seni kollasam olmaz kız oyar
aysel gürel'in erkek versiyonumu olcam şimdi yanii ben:D

"Samedim Kuzum gelirken hemşireleri de getir Hemşehirlilerime:D

Kuzum eveett şafak 359...""

hööddd lenn çarparım hemşehirlilerine:D

"Samedimmm Kuzummm Şafakk 358,,

Dün aramışsın kuzu yaaa sokaklarda dolanıyordumm müzik sesi açık...duymadım:( aradım tekrar ama ulaşamadımm...çok üzüldümm ama iyi olmana sevindim..Zekiii kuzu ya mesaj atman akııllıcaydı;)"

tahmin ettim zaten yaa bi yerde ortalığı yıkıyor yada arabada cıstak cıstak geziyor diye dogru tahmin etmişim:]]
canım benim olsun tarkanı duymak bile yetti biliyomusun:]]

yok bu sefer gidemez bi yere. veya gitse bile en bir sonraki durak %99 disco olur ozaman mektup gitmez yani :D

haha:D
kadir dış karakol var bi tek orası kaldı gidersem oraya giderim bu saatten sonra:)

kuzuumm canım benimm mektubu unuttum ben yaa ama
amasya/suluova ilçe jandarma komutanlığı samet yumurtacı diye gönderince gelir kuzum benim...

"Kim diooo disco olur diee ..heytt disco ya yollayacak komutanı tefe koyaarr nasıl discoda oynanır göstertirim vallaaa heeyyt dağılınn:D"

Sevda sen kendinde misin? Ben azkerde çok diskoya adam koydum bir girişi olur bir de çıkışı bilemem valla samet duyarlı bir kardeşim, oralara yakışmaz....:D

bencede istemez disko filan:D
ama bizde ceza alanlar piyade tugayına gidiyorlar
jandarma piyadelerin arasında anlayın ne biçim bi ceza:confused:

yok yok burası kafama göre biraz zaman geçmiyor ama rahatım VALLA

Disco Disco Partizani...!! :)

Samet...!!! Acı Var mı Acı..?! :)
yooo:D

--------

10 gün sonra gece vardiyasına başlıyorum
akşam 6 da alıp sabah 6 da bırakıcam

15 gün öyle calısıp sonra gündüze gecip devam edicez

bu arada 10 gün boştayım diye nöbet yazdılar
sabah ezanla başlıyorum nöbete:D
4-6 nizamiye nöbeti pis oluyor be yaww:(
neysee benim üst devre var 1.5 ay sonra gidiyor askerliği bitti yanii o gidince santral nöbeti bana yazılacak
1 ay daha nöbet tutarım sonra tutmam

öyle iştee yaa
geçinip gidiyoruzz
ama güzel bi yer burası
çarşısı hoş yanii
içerde çim sahamız filan var
yemekler idare eder corbası yetiyor:D
tekrar kilo vermeye başladım

bu aradaaaaa en önemlisi
kuzuu sen duy bunu
sigara günde yarım pakete düştü biliyomusun
gece içerim içerim ama sanırın gündüze geçince bırakıcam duruma göre yada günde 2-3 tane
ama bırakıcam ankaraya gelmeden bırakıcam....

Son düzenleme:
ee şafak atarsa 355 mi oldu yanii

vavv cokmuş be yaww
bitmezz:D

şaka bi yanaa sabah ilk yazılan mesajlara baktımda 455 yazılan gün bile varken bu da biter bee 100 gün bitmiş biter inşALLAH biter

kuzuummmmmm konuştuk sesini duymak iyi geldiii
kendine çokçokçok iyi bak emiii- sade kahvemi benim yerime arasıra içersin artık yokuştan aşşagıya inerrken 3. bankta - tam köşedeki değil bir üstündeki bankın sol tarafında ben oturuyor olacagım gene....
dilimin ucunda inci tanemle eşlik ederim sana kuzumm

herkes kendine iyi baksın ;)
haftaya görüşmek üzere size seviyorum:]]]

Yine mi sen..?! :(

Düş yakamızdan artık...! :(

Sürdürdük yine kurtulamadık...! :mad:

:) :) :) :) :)

Samet'im hayırlı teskereler... :)

"Kuzum şafaaakkk 353,,

Sensiz sade seğmenler kahvesi bir şeye yaramıyor ama çok acıkmıştım bol kaşarlı tost iyi gitti onu diyebilrim:):)

Bankı ben meçgul etmiycem gelene kadar anılarını yad edip daha günlere sahne oldurtana kadar ben o bankı senin kılıcam merak etme sen...Herşey dahada iyi olucak senin iiçin,,sezgilerime güven olurmu;) ve biliyorsunnn bak oralar burdan daha iyi bana da yazsalar giderdim yani biliyorsun burdaki kölelik daha ağır be kuzum:D...
Ha bu arada biliomusun bu Neolar istanbula gittiler hemde bensizz:( ühüüüü;)"

Geri