En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
"Şafaaakk 350 Kuzuuu,,bu gün mektuplar postalanadı 2,5 sayfacık;) idare et yıllar oldu mektup yazmayalı en son 16 yaşında idim:D yani fiiii tarihi anlayacağın:D:D
Neooo sana yazdım konularda Haziran 20 Arif Okan oğlunun sünnet düğünü,28 haziran celdamın kardeşinin düğünü, 4temmuz tatil dönüş 1 hafta full iş sonra bana heeer gün uyaaarr;)"

WAY BEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BİDE TEYZOŞ OLACAN 26 TEMMUZU YUTTUN TABE :eek::eek::eek::eek::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh:sanırım yeter

WAY BEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BİDE TEYZOŞ OLACAN 26 TEMMUZU YUTTUN TABE :eek::eek::eek::eek::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh::hıh:sanırım yeter

":eek::eek::eek:Allaaaahh oraya 28 haziran celdam kardeşi düğün yazdımmmmm 28 i bolu yaaaff... abuuwww 26 haziranda iki düğün vaaaarrrrr:eek::eek: alahımm birinin ablasıyımm diğerinin teyzoşuuu uyh uyh bittimm beeeennn gadirimm düğün kaçta nerdee gurban oliimmm söyle bi plan şeması yapmam lasımm offfff:sorry::sorry:"

ne haziranı yaaa. yazdıklarımı okumuyon mu teyzoşşş. 26 TEMMUZ

Şafak 349 Kuzuummmm,,

Yaa Gadirim yaşlıyım benn alttan alceen:D:Danaşıldııı,,,yahuu sen karıştrma ortalığı alah alah 26 temmuzda senin düğün ondan sonra giderizzz nolmuş yanee;)

Neooo sana yazdım konularda Haziran 20 Arif Okan oğlunun sünnet düğünü,28 haziran celdamın kardeşinin düğünü, 4temmuz tatil dönüş 1 hafta full iş sonra bana heeer gün uyaaarr;)"

O düğün senin, bu düğün benim, gez bakalım, her an macera...Şu enerjinden bi parça da bana versen varya atom karınca gibi gezerim ortalıkta..Maaşallah diyorum...;)

Olmadı Kadir'in kına gecesini Samet'in birlikte Er Gazinosunda yaparız...
:D

Temmuz bana da uyar ama Ramazan girmeden halletmemiz lazım o işi...Çünkü aç ayı oynamaz... :)

Gerçi Samet daha uzuuunn yıllaarr orada, olmadı seneye gideriz... :D :D :D

Kuzummm şafaaakk 347..

:D:D NEO abant geçsin sonaa tamam enerjmi vercem sana gess toss deee:)

Geri