En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Samet yukarıda çok duygusallaşmışsın herhalde gözlerinden de yaşlar geliyordur ama duygu selinden mi? yoksa nobetlerin ağırlığından mı? bilemeyeceğim. Ancak Sen ayın 20'sinde buradamısın??? Bak sonra karışmam...:):)

Ayrıca Sevda neo ve kadir İstanbula görevli (davetiye dağıtmaya) gittiler...:):)

teyzoş yok abi ektik onu :D daha doğrusu valla ne yalan söyliyim hiç aklıma gelmedi :D

"Düğünde olayy çıkarmamm amaa çıkışta ne olur bilmem artıkk:D:D:D ha ha yok yahu onların canı sağolsunnn çok iyi hafta sonu geçirmişler bizati canlı canlııı duydum seslerini:D"

Ben, hep dedim Sevda'da gelsin dedim...Ama Kadir tutturdu ''ya o, ya ben'' dedi.. :D E bende oyumu çekimserden yana kullandım..Gülsüm'de doğal olarak ona oy verince, Kadir iktidarda kaldı.. :D

Ama burdan sana söz veriyorum Sevda, ilk fırsatta birlikte gidelim tekrar...Oradakilerin hepsini bunalıma sürükleyelim...Deniz gören Ankara'lı 2 dediler banada zaten...Gidelim orayı fethedelim...Fatih Sultan Neo ve Kaptan-ı Derya Sevda Paşa...:) Acıdım Ulubatlı Samet'te gelsin...:) Bu arada aklıma bir fikir geldi...Bence gemileri haliçe karadan kaydıralım...2. çıkarmada da hisarı ele geçiririz sanırım...:)

Ben, hep dedim Sevda'da gelsin dedim...Ama Kadir tutturdu ''ya o, ya ben'' dedi.. :D E bende oyumu çekimserden yana kullandım..Gülsüm'de doğal olarak ona oy verince, Kadir iktidarda kaldı.. :D

Ama burdan sana söz veriyorum Sevda, ilk fırsatta birlikte gidelim tekrar...Oradakilerin hepsini bunalıma sürükleyelim...Deniz gören Ankara'lı 2 dediler banada zaten...Gidelim orayı fethedelim...Fatih Sultan Neo ve Kaptan-ı Derya Sevda Paşa...:) Acıdım Ulubatlı Samet'te gelsin...:) Bu arada aklıma bir fikir geldi...Bence gemileri haliçe karadan kaydıralım...2. çıkarmada da hisarı ele geçiririz sanırım...:)

:kop::kop::kop: yaaa seviyorumm be seniiii adam allah iyiliğini versi sabah sabahhh yere yıkıldımmm

"Kuzummm dün cevap veremedim:( hastamızın yanında idimm..mesajımı aldın inşallah...

Şafakk 352 evet ,,"

Geri