Engelli Park Alanlarını İşgal

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konuyu güncellemekte fayda var okumayan arkadaşlarımız ola bilir. Konu güncel.

Konuyu güncel... okumayan arkadaşlarımız okur.

abıcım suc tamamen sendede degılkı bırazda otopark sorunundan kaynaklanan bırsey ıkıncısı ınsanların bılıncsızlıgınden kaynaklanıyor butun suc devletın kafama tas dusse bu devırden sonra devlette suc bulurum..

Ülkenin çoğunluğunu zihinsel engelli insanlar oluşturuyor nadir abi, size gösterilmesi gereken ayrıcalıklar biraz kaynıyor gibime geliyor. Bir de engelli insanlardan ben şahsen çekiniyorum, bir kaç kez iyi niyetle yardım etmek istediğim bir kaç kişi (sana mı kaldı gibisinden) çok sert terslediğinden olsa gerek, yardımcı olmanın onları inciteceği yerleşmiş kafama, halbuki sağlıklı olsa da aynı kişiye yardım eli uzatırdım...

Arkadaşlar neden engelliler için ayrılmış yerlere park eden normal ve dış görünüşte engelsiz vatandaşlara kızıyorsunuz ki :)

Onlar bir kere kafadan engelli , yani normal oraya park etmeleri lütfen yadırgamayalım bunları :D

Ülkenin çoğunluğunu zihinsel engelli insanlar oluşturuyor nadir abi, size gösterilmesi gereken ayrıcalıklar biraz kaynıyor gibime geliyor. Bir de engelli insanlardan ben şahsen çekiniyorum, bir kaç kez iyi niyetle yardım etmek istediğim bir kaç kişi (sana mı kaldı gibisinden) çok sert terslediğinden olsa gerek, yardımcı olmanın onları inciteceği yerleşmiş kafama, halbuki sağlıklı olsa da aynı kişiye yardım eli uzatırdım...

Mert bizim arkadaşlarımız da biraz problem var evet bazı arkadaşlarımız kendilerini aşamadılar aşamıyorlar her zaman kendilerinde hep böyle birisi yardım ettiğinde aaa bak acıdı hissi ağır geliyor. ;)

Sen kafana takma böyle şeyleri engellerini aşamayan çok engelli arkadaşlarımız var maalesef...

Konuyu bir güncelleyim okumayan arkadaşlarımızın okuması adına. Duyarlı arkadaşlara teşekkür ederim.

abiler kardeşler benim bide anlamadığım engelli parklarına bırakılan demir levhalar tam park edilecek yerin ortasına koyuyolar ve engelli kardeşlerimizin yanında kimse olmasa o levhaları nasıl kaldıracaklar bilmiyorum. tabi bunu engeli olmayan yalnız kafadan engelli olan ların oraya park etmesini önlemek amacında konulmuş ama ihtiyacı olan için zahmetli bi durum

abiler kardeşler benim bide anlamadığım engelli parklarına bırakılan demir levhalar tam park edilecek yerin ortasına koyuyolar ve engelli kardeşlerimizin yanında kimse olmasa o levhaları nasıl kaldıracaklar bilmiyorum. tabi bunu engeli olmayan yalnız kafadan engelli olan ların oraya park etmesini önlemek amacında konulmuş ama ihtiyacı olan için zahmetli bi durum

Bende bunun altını çizmek için girmiştim tekrar konuya tam üstüne basılmış..
Duba koymak bir yana zincir çeken avm ler var ayıptır yav..
Çoğunda nöbet bekleyen güvenlikçiler oluyor ama olmayanlara rastlamakta mümkün, kötü bi durum..

Geri