Engelli Park Alanlarını İşgal

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aslında burada zincir olsun duba olsun toplumun ne kadar bilinçsiz ve vurdum duymazlığının işareti arkadaşlar düşünün bizim toplum anca önüne zincir çekildiğinde durdurula biliyor ya değilse ne mümkün?

Tabi bu uygulamayı yapan avm lerin gerekli güvenlik görevlileri yoksa engelliyi de durdurmuş oluyorlar :D

Konuyu bir kez daha güncellemek istedim. Tüm opel kullanıcısı arkadaşlarımdan gerekli duyarlılığı beklemekteyim.

Konuyu güncellemek istedim arkadaşlar opel kullanıcıları olarak tüm arkadaşlarımı bu konu da duyarlı olmaya davet ediyorum.

Görme engelliler için yapılmış çizgili kalırım taşlarına park eden öküzleri saygıyla anıyoruz, ver odunu nadir abi.

Görme engelliler için yapılmış çizgili kalırım taşlarına park eden öküzleri saygıyla anıyoruz, ver odunu nadir abi.

Eyvallah odunu vermemek elde değil arkadaş... park ettikleri yerler onlar için park yeri olarak görünmesine karşın engelli insanlar için çok önemli bizler engelli olmayan kişiler gibi uzun mesafe yürüme imkanımız yok. Park yerleri de ona göre yapılıyor zaten ama gel de yurdumun insanına bunu anlat fazla bir şey istemiyoruz toplumdan sadece biraz duyarlılık istiyoruz o kadar.

güzel bir hususa değinmişsin Nadir abi

unutmayalım ki hepimiz engelli adayıyız ..

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Konuyu arada güncelliyorum ki aramızda olan arkadaşlarımız belki benim konumu okur engelli park yerine park edecek dahi olsa akıllarına bu yazım ve yakarışlarım gelir diye. Opel kullanıcı arkadaşlarımı duyarlı olmaya davet ediyorum her zaman.

Konuyu bir güncelemek gerek neticede yeni aramıza katılan arkadaşlarımız var. En azından okurlar...

Tüm sürücüleri duyarlı olmaya davet ediyorum. Opel aracı olan ve engelli araçlarını kullanan olursa resimlerini çeker burada teşhir ederim :D

abi ne kadar zor durumda kalırsam kalıyım kesinlikle engelli park yerine araba koymam. hatta kaldırımlarda engelli arabaları için iniş çıkış yerlerine bile dikkat ederim. geçenlerde bir video izledim kamu spotu olarak engelli kardeşlerimizin bazı düşüncesiz sürücüler yüzünden nasıl zor durumda kaldıklarını gördüm çok üzüldüm onun aşırı dikkat etmeye çalışıyorum abi. bu konuda da herkesi duyarlılığa ve arabalarını park ederken daha dikkatli olmalarını istiyorum.

Geri