Erkekler neden kıskanır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erkekler Neden kıskanır?

• Çok sevdiğinden

Oy: 11 14.1%
  • Güven eksikliğinden

Oy: 5 6.4%
  • Kendine Güvenmediğinden

• Her Türk Erkeği kıskanır

Oy: 15 19.2%
  • Kıskanmıyorsa Sevmiyodur

Oy: 4 5.1%
  • Sevgilisi çok Güzelse

Oy: 1 1.3%
  • Ben hiç kıskanmamki

Oy: 2 2.6%
  • Diğer erkeklere güvenmediklerinden

Oy: 24 30.8%
  • kızlar daha çok kıskanır

• ne bilim ben erkek milleti işte:)

Oy: 6 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    78
arkadaşım sen gerçekten çok güzel laf salatası yapıyorsun! Sevdiğini paylaşıma açmak ne demek sen burda ne söylemek istiyorsun? biraz kendine gel insanların okuduğu bir paylaşım platformundasın inan o insanlar sana depiği vurup platformdan aşşa atmayı bilirler ammma neyyyseee!! :kop:

şimdi sana bitek şey sölüyorum sen kıskan paranoyak ol kardeşim zaten yaşın 30 a dayanmış senin zamanında öylemiş bu işler şimdi kıskanan herşeyi soran adamı kızlar hayatlarında istemiyorlar artık devir değişti senin 1980lerde 1990 larda kalan düşüncelerin 3 kuruş etmiyor !! ( Ama sen dersin şimdi yine parayı pulu karıştırdın annamıyorsan karıştırmadığımı açıkca yazayım) Ben kıskanmam ama kızlar kıskanılmayınca daha çok bağlanıp daha çok kıskanırlar! Bugüne dön diyorum sana yaşlı adam geçmişin egomanyalarından kurtul dicem ama sen evlisin evdede kocaman bi merdane var sıkıyo kıskanma sıkıyosa!!! :kop:

Site başkanımız bile chatbox da merdane yazıyorsa burdaki arkadaşlarımız neden kıskanmayı bukadar delicesine savunduğunu anlayacaklardır! Hadi kıskanma bakalım hadi !! Yengenden zopiyi paparayı yidinmi görrüm ben seni! Sen daha yarım saat garajda takılamıyosun neymiş kıskanırmış bırak bu ayakları kaaaaaaaaardeşim!..

Ps: AFRİKA VE AVUSTURALYA ARTI BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ!!.. :kop:

Maden1905 arkadaşım, sen önce egomanya nedir onu açıklarmısın bana :D Lütfen böyle üst düzey bir paylaşım platformunda (senin belirttiğin üzere) kendi ürettiğimiz, el yapımı kelimeleri kullanmayalım, kullananlarıda uyaralım. Burada diğer üyelerimizin zihin sağlığı için düzeltmek isterim. Hegemonya : Yunanca "hegemonia" kelimesinden gelmektedir. Sistem içerisindeki bir bireyin diğerinden daha üstün ve baskın olduğunu belirtir. Zoraki bir yönetim olmayan hegemonya daha çok burjuvazi değerlerine göre işleyen kültürel ve ideolojik bir method olarak anlaşılır.Görüldüğü üzere konumuzla alakası olmamakla birlikte kendi bahsettiğiniz laf salatanıza katkı olsun diye konmuş olabilir diye düşünmüyor değilim... Bu düzeltme sonrasında şunuda belirtmeliyimki sayın maden1905 eşimin elindeki oklava veya merdane her ne ise, sadece hamur işi yemek börek çörek pasta baklava tiramisu profiterol muzlu rulo pasta elmalı pay kazan dibi tavuk göğüsü güllaç bülbül yuvası ve burada konuyu uzatmamak için sayamayacağım envai çeşit yiyeceğin üretilmesi işlevini yerine getirmenin dışına çıkamamaktadır. Ayrıca hattori hanzo samuray kılıcımdan kimseye bahsetmemiştim sanırım. Gerektiğinde kullanılmak üzere hazırda beklemektedir, değil oklavayı merdaneyi bambu ağacını bile bir hışımda 2 parçaya ayırır kendileri...Sen evlen gel ondan sonra tartışalım bu konuyu bence. Bakalım garaja kim daha çok takılıyor :kop:Kıskançlık konusunu tekrarlamak istemedim, bir önceki yazımda son noktayı koymuştum :D

Kendine Güvenmediğinden
kendine güvense ztn kıskanıcak bişeyi olmaz...

bence kızlardan herşey beklenir. o yuzden biraz kısıtlıyorlar. bahanesi de kıskanmak oluyor. :D

kız milleti kıskanıyorsa vardır altında bi bit yiniği :D:D ama benim için kıskanmak aksine kendi benliğini bulamamış güvenin ne demek olduğunu bilmeyen insanların dışa olan dürtüsü :D:D:) hatice hala taş ve kör kuyu muhabbeti ya bravo :)

Ehh demiştim dönüşüm muhteşem olucak diyee:)
kıskanmayalım arkadaşlar çalışın sizinde olsun:D

belkide kıskançlık büyürken karşı cinsle olan samimiyetle alakalıdır. Yani ben erkeklerle büyüdüm arkadaşlarım hep erkekti ve bu sayede kendimden bildiğim için kadın ve erkeğin arkadaş olabileceğine inanıyorum ve bundan rahatsızlık duymuyorum.

+LND
aynı durum benim içinde geçerli,

Çok değer verdiğim gerçekten değerli erkek arkadaşlarım var.
ama beni hiç bir zaman sırtımdan vurmayacak 1 egsozu almak için bana 3 kağıt yapmayacak arkamdan iş çevirmeyecek,yeri geldiği zaman bar da beğendiğim kız için gidip benim için konuşacak KAN KARDEŞİM diyebileceğim 2 tane kız arkadaşım var.
Ben normalde arkadaşlarımın aileleriyle tanışmam gereksinim duymam(sevgilimin ailesiyle bile).
Ama bu bahsettiğim kardeşim dediğim kızların bütün sülalesi beni bilir:D.
Onlarla tatilede giderim aynı evde aynı odada kalırım.Çünkü ortada güven,samimiyet, harbilik var...
Olay burdan kopuyor.Benim kız arkadaşımın bi arkadaşı eğer benim arkadaşlarıma baktığım gibi bakıyorsa o zaman görüşsün kıskanmam ama bu erkeklerin hiç birine güven olmaz boşverin:D:D:D

Geri