Erkekler neden kıskanır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erkekler Neden kıskanır?

• Çok sevdiğinden

Oy: 11 14.1%
  • Güven eksikliğinden

Oy: 5 6.4%
  • Kendine Güvenmediğinden

• Her Türk Erkeği kıskanır

Oy: 15 19.2%
  • Kıskanmıyorsa Sevmiyodur

Oy: 4 5.1%
  • Sevgilisi çok Güzelse

Oy: 1 1.3%
  • Ben hiç kıskanmamki

Oy: 2 2.6%
  • Diğer erkeklere güvenmediklerinden

Oy: 24 30.8%
  • kızlar daha çok kıskanır

• ne bilim ben erkek milleti işte:)

Oy: 6 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    78
yok yok galiba bende kıskanıyorum :P eheheueu

Hakkı Bulut'un bir şarkısı aklıma geldi;

kıskanmak askın kanununda var
gercek seven kalbi bu duygu sarar
henüz üç yasında bir kardesim var
seni ondan bile kıskanıyorum
kıskanıyorum kıskanıyorum

bu parça arabeskin çığrından çıktığı yıllarda devletin bir önlemi olarak kültür bakanlığına yazdırılmış "örnek teşkil etmesi gereken" olarak hakkı buluta okutulmuş devletin arabeskidir!.. genel kültür olsun diye söledim:D

bu arada aslında kıskanmak güvenle alakalıdır!. benim çok çok güzel birçok kız arkadaşım oldu içlerinde kıskandığın (çoğu kesmi) en kısa zamanda bıraktım! Fakat kıskanmadığım bana o güveni veren insanla devam ettim. Aynı zamanda güvensizlik sadece karşı cinse değil hem cinslerimizedir!.

yani : kıskanan insan aslında paranoyalarını kendi içerisinden seçer ve alır yani az önceki örnekte eve iş arkadaşını çağırma olayında eğer siz bir bayan iş arkadaşınızın evine giderseniz aklınızdan geçebilecek olanları hayal edersiniz ben yapıyorsam herkes yapar yada ben bile düşünüyorum o niye düşünmesin der! aslında aldatılmaktan korkan adam en çok aldatmak isteyen adamdır! tabiki bunların sonunda sadece bence diyorum :)

kıskanılmakta kıskanmak kadar kötü! ama sadece çok tatlı bir dozu var orası kaçırılırsa!.. kıvamında olan yani azcık sadece 1mgr :D herkesin hoşuna gider!:cool:

Diger erkeklere guvenmediklerinde;

Ben bursa da yasiyorum, merkezde. Artik bursa da Bursali bulmak o kadar zor ki, her taraf qro. aslinda belki benimkisi kiskanmak degilde, kotu sozlerden ve olaylardan korumak icin, uzerine titremek diyebiliriz.

Kıskanıyorum
Kıskanıyor
Kıskanıyoruz

Kıskanıyorsun
Kıskanıyorsunuz
Kıskanıyorlar

Eeee Ne olacak bu işin sonu

Kızlar daha çok kıskanır şıkkına kim oylama yaptııııııı:)

bu parça arabeskin çığrından çıktığı yıllarda devletin bir önlemi olarak kültür bakanlığına yazdırılmış "örnek teşkil etmesi gereken" olarak hakkı buluta okutulmuş devletin arabeskidir!.. genel kültür olsun diye söledim:D

bu arada aslında kıskanmak güvenle alakalıdır!. benim çok çok güzel birçok kız arkadaşım oldu içlerinde kıskandığın (çoğu kesmi) en kısa zamanda bıraktım! Fakat kıskanmadığım bana o güveni veren insanla devam ettim. Aynı zamanda güvensizlik sadece karşı cinse değil hem cinslerimizedir!.

yani : kıskanan insan aslında paranoyalarını kendi içerisinden seçer ve alır yani az önceki örnekte eve iş arkadaşını çağırma olayında eğer siz bir bayan iş arkadaşınızın evine giderseniz aklınızdan geçebilecek olanları hayal edersiniz ben yapıyorsam herkes yapar yada ben bile düşünüyorum o niye düşünmesin der! aslında aldatılmaktan korkan adam en çok aldatmak isteyen adamdır! tabiki bunların sonunda sadece bence diyorum :)

kıskanılmakta kıskanmak kadar kötü! ama sadece çok tatlı bir dozu var orası kaçırılırsa!.. kıvamında olan yani azcık sadece 1mgr :D herkesin hoşuna gider!:cool:

E bizde zaten eşimizin kız arkadaşımızın boynuna bir tasma takıp kapıya bağlayalım demiyoruz ya canım. O tatlı olan kıskançlıktan bahsediyoruz sabahtan beri, kendi adıma en azından.. Ayrıca insan oğlu düşünen bir varlıktır ve düşüncelerinden değil yaptıklarından sorumlu tutulur. Hem dini hem ahlaki hemde sosyal açıdan. Düşünce yoğunluğu ise IQ ile ilgilidir. Herkes herşeyi eşit miktarda düşünmez, düşünemez.Yani özetle düşünce aşamasında kalmış eşini aldatma isteğinden kimse sorumlu tutulamaz :D Biraz abartı oldu ama lütfen gerçekçi konuşalım. Yoksa seyirciye oynamasınıda biliriz sayın Maden1907 :D

Diger erkeklere guvenmediklerinde;

Ben bursa da yasiyorum, merkezde. Artik bursa da Bursali bulmak o kadar zor ki, her taraf qro. aslinda belki benimkisi kiskanmak degilde, kotu sozlerden ve olaylardan korumak icin, uzerine titremek diyebiliriz.
üzerinizealınmayın ama kötü sözler bakışlar olaylar kimin başına gelir doğal olarak dikkat çekenlerin dikkati üzerine toplayanların (GİYİM KONUŞMA BAKIŞ HAREKET vs......) kendini bilen eşini,erkek yada bayan arkadaşını seven sayan birisi zaten dikkatleri üzerine çekmemek için elinden geleni yapacaktır.Bunları yapanın da ya huyunda vardır ya suyunda !!!!! dolayısıyla böle saçma (KISKANMA)polemiklerine girilmeyecektir

benim herzamanki halim. :D :D hatta üniversitede 4 tane ev arkadaşım vardı dördüde erkekti. eşimle çıktığım zamanlarda onlarla arkadaşlığıma laf ettiğinde sen yokken onlar vardı sen gidersin onlar kalır demiştim. bir daha hiç bu konularda yorum yapmadı ama akadaşlarımın hepsinden nefret ettiğinide hissettirmiyor değil :D ama sonuç olarak sustu karışmadı o arkadaşlarım şimdi çok uzaktalar ama kocam yanımda :D yani kıskançlık yapsaydı beni kayberdi o kazanmayı seçti

Pardon ama eve davet ettiğimde eşim evdeyse ve git dersem gerçekten absürt bir durum vardır. bu kısmı yanlış okumuşum :D

ya şimdi düşündümde eşinin kıymetini bilmelisin :) demekki seni gercekten cok sevmiş öyle böyle değil cok az erkek katlanır böyle bi duruma yani :) kendimi düşünüyorum imkansız gbi geldi büyük konuşmayalım yine..

Geri