erzurumdan mavi boncuk

Ynt: erzurumdan mavi boncuk

Kasım Çınar link' Alıntı:
teşekkürler, plakam mühürsüz,pleksi plakalar benim çok hoşuma gitmedi,aracımın sağıyla soluğla oynamayı çok severim ama artık durulmaya karar verdim,hem maddi hem manevi olarak beni baya hırpaladı,astraya dokummamak için kendime söz verdim sadece ufak dokunuşlarla yetineceyim ama kendimi zor tutuyorum walll,resmini paylaştığım focus bir önceki aracımdı ve çok emek harcamıştım,ankaradan yıllık izin dönüşü gece yolculuğu sırasında yola yuvarlanan bir kaya ya çarptıktan sonra araçtan soğudum ve yollarımız ayrıldı ve astrayla olan aşkımız başladı,

Allah korumus hocam

eski aracınzın lastik yanakları cok inceymis türkiye icin baya riskli.
Tercihlerinize bakıyorum da 2 aracınznda yol tutus konusunda gayet iyiler

REC link' Alıntı:
Bu aracı hatırladım. Hatırlar mısınız bilmiyorum ama Erzurum'dayken sizinle tanışmıştık, 52 plaka Beyaz J vardı bende, test sürüşüne çıkmıştınız hatta :)

tabiki hatırlıyorum recai kardeş,yeni görev yerin hayırlı olsun,ilk kullandığım astra j senin araçtır,allah razı olsun test sürüşüne çıkarmıştn beni

Yasin90 link' Alıntı:
Allah korumus hocam

eski aracınzın lastik yanakları cok inceymis türkiye icin baya riskli.
Tercihlerinize bakıyorum da 2 aracınznda yol tutus konusunda gayet iyiler

çok şükür sadece jant lastik hasarıyla bitti olay,araç tercihi konusunda her zaman c sınıfı hb araç taraftarıyım,içlerinde de favorilerim astra ve focus,allah nasip ettiği sürece tercihim hep bu iki araçtan yana olacak

Kasım ևınar link' Alıntı:
tabiki hatırlıyorum recai kardeş,yeni görev yerin hayırlı olsun,ilk kullandığım astra j senin araçtır,allah razı olsun test sürüşüne çıkarmıştn beni

Eyvallah abi. ևok sevindim senin Astra J sahibi olmana.  Focus önemli bir elemanını kaybetti bana göre  005hihih Senin Focus'u Solakzade Camii'nin orada gördüm (AVM karşısı) 2 kez gittim baktım ama sen yoktun meğer satmışsın. ևok sevindim tekrar  ulaştığıma, bu arada gerçekte fotodakinden daha genç görünüyorsun tanıyamadım :)

REC link' Alıntı:
Eyvallah abi. ևok sevindim senin Astra J sahibi olmana.  Focus önemli bir elemanını kaybetti bana göre  005hihih Senin Focus'u Solakzade Camii'nin orada gördüm (AVM karşısı) 2 kez gittim baktım ama sen yoktun meğer satmışsın. ևok sevindim tekrar  ulaştığıma, bu arada gerçekte fotodakinden daha genç görünüyorsun tanıyamadım :)

çok şükür allah astraya binmeyi de nasip etti,tarih ne zamandı bilmiyorum ama ben focusu erzincana sattım,üzerindeki çoğu şeyi söktüm normal haline çevirip o şekilde sattım,astrayı da görsel olarak modifiye etmemek için zor tutuyorum kendimi,foto sakallı olduğundan büyük gösteriyordur beni ;D

Cok guzel olmus Kasım guzel gunlerde kullan

Geri