ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok kullanmıyordum o yüzden yazmamıştım ama yazdım tamamdır:)

Tamamdır kardeşime demek....

Sanayiye gidince ana caddenin iki tarafındaki ilk iki dükkan Kral Cam ile KCS dir. Sanayiye giderken Benzinliği geç, ışıklardan sağa dön ikisi de önüne çıkar.

Ahanda doğru adRes...

ArkadaşLar seLamlar.... Yeni arkadaşlara ilk önce hoşgeldiniz diyorum... Hepinize iyi forumlar
Bi sorum olucak arkadaşLar... İyi fiyatlı bi leon buldum 2006 model kırmızı 74000 kmde stylance modeli 23,500 istiyor nasıl sizce??? Bi ara bu arabayla ilgileniyordum değiştiricektim arabayı ama sonradan vazgeçtim dünde bi arkadaş aradı bu arabayı söyledi şimdi kararsız kaldı nasıl sizce değiştireyim mi?? araba temiz ilk el kazası belası yok...?????

Nasıl yani Vectra Yı satacak mısın İNAN MI ORUM sana abi yhaaa ikizler ayrılacak mı :mad:

Abim nasip kısmet bu işler hayırlıı olsun arabayı bilmiyorum ama lin falan gönder de bakalım anlamam fazla arabadan ama TESİTAT var mı sen seversin Yükses müziği :kop:

cewap werilmiş bile ben daha sormadan tesekkür ediyorum eger diger söfrler tarafından tehlikeye düşmicek kadar engelliyosa sıkıntı olmaz herlde, bu arada bölüm turizm we otel işletmecilligii:D

Allah zihin açıklığı versin... Bende çok istemiştim o bölümü ne yapalım nasip değilmiş

walla o yolu bilmiyorum ögrenci oldugum içn uzmanlık alanım baglar bölgesi:D ama tarif ederseniz gidip filmle de işiimi görür heralde, film ısıgı kesiyormu acaba?

Sanayi tarafına git kime sorsan sana yolu gösterirler...:cool: Bağlar bölgesinde de polisler ço dolanıyor haberin ola ;)

Benim arabanın birkaç fotosunu ekledim. fotolar ilk aldığım zaman çekildi. şimdi plaka falan farklı, toparlamam gereken kısımları var. proje bitince albüm bölümüne detaylı fotolar atacam.

Kazasız belasız Mutlu günlerDe Kullan kardeşim... Araba genelde istasyon civarlarında mı duruyor :confused:

1. skydive - Eren DOĞAN ----- fencing_26@hotmail.com
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN
3. gokalp - Gökalp GÜNAY
4. 26opel - Yasin KARACA------ yasin2608@hotmail.com
5. Kasırga&Burak - Burak------- burakkoc88@hotmail.com
6. emrh_corsa'n - Emrah
7. erhan_corsa - Erhan ALPSAR -- erhanalpsar@hotmail.com
8. corsa 85 - Ahmet ESEN
9. bozcurt - Eralp KIRLI ----- shadowcity@hotmail.com
10.bRk26 - Burak UYSAL ----- bRk26222@hotmail.com
11.ouz - Oğuzhan koşar
12.gslibugra - Buğra Erdoğan
13.ekotek197 - erkan
14.legendTR
15. Volkan Ulutürk
16. gr_desing
17. cengoo - sekizsilindir@hotmail.com
18. hmzkcz-hamza_26_esk@hotmail.com

-----------------------------------------------------------------------

1. skydive - Eren DOĞAN ------- 532 586 82 89 DEĞİŞTİ
2. eRaGoN - Sinan DOĞAN--------542 834 72 53
3. gokalp - Gökalp GÜNAY ------5324719876 - 5338772624 - 5063470268
4. 26opel - Yasin KARACA--------5545282694
5. Kasırga&Burak - Burak -------- 05392070004
6. emrh_corsa'n - Emrah --------- 0506 633 09 34
7. erhan_corsa - Erhan ALPSAR --- 0532 308 38 43 (trcell)
8. corsa 85 - Ahmet ESEN ------- (05354674235) (Vodafone)
9. bozcurt - Eralp KIRLI --- 532 201 41 44 (Tcel) 544 401 41 44 (Avea)
10.bRk26 - Burak UYSAL--- 0554 613 54 32(avea) 0534 358 74 12(turkcell)
11.ouz - Oğuzhan koşar
12.gslibugra - Buğra Erdoğan
13.ekotek197 - erkan ----- 0 544 301 01 10
14.legendTR --------- 0554 353 21 26
15.Volkan Ulutürk------05057154763
16.gr_desing
17. cengoo - Cenk ------ (05447633789) (TCell)
18.hmzkcz-hamza (0534 446 96 55)

G Ü N C E L Listemizzzz....

Nasıl yani Vectra Yı satacak mısın İNAN MI ORUM sana abi yhaaa ikizler ayrılacak mı :mad:

Abim nasip kısmet bu işler hayırlıı olsun arabayı bilmiyorum ama lin falan gönder de bakalım anlamam fazla arabadan ama TESİTAT var mı sen seversin Yükses müziği :kop:

heee ikizler ayrılacak :) görende her zaman yanyana duruyolar zannedecek bi foto olayını bile yapamadık valla... Heyy arkadaşlar bu eRenden hayır yok bize benim arabanın şöööle güzel fotolarını çekecek arkadaş var mı??? :D

heee ikizler ayrılacak :) görende her zaman yanyana duruyolar zannedecek bi foto olayını bile yapamadık valla... Heyy arkadaşlar bu eRenden hayır yok bize benim arabanın şöööle güzel fotolarını çekecek arkadaş var mı??? :D

Alarım uLeynnnn :sorry::sorry::sorry::sorry:

Neyse alama alama... Yaz olsunda gireriz bakalım foto olaylarına..Büyük ihtimallede arabayı almıcam yani vectra kalıyo ters zamana denk geldi :(

Sanayi tarafına git kime sorsan sana yolu gösterirler...:cool: Bağlar bölgesinde de polisler ço dolanıyor haberin ola ;) ___

polis bakımından sıkıntı mı yaratıyor stopta ki film?

Sanayi tarafına git kime sorsan sana yolu gösterirler...:cool: Bağlar bölgesinde de polisler ço dolanıyor haberin ola ;) ___

polis bakımından sıkıntı mı yaratıyor stopta ki film?

Ben bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım...

Neyse alama alama... Yaz olsunda gireriz bakalım foto olaylarına..Büyük ihtimallede arabayı almıcam yani vectra kalıyo ters zamana denk geldi :(

Herşeyin hayırlısı olsun abim ne diyelim... Ama o kadar alıştın şimdi opele satmak olmaz tabikide :rolleyes: Havalar yağmasa gidecez ama işte her gün yada en azından her perşembe yağıyo mübarek :mad:

Teşekkür ederim. Arabayı istasyonun orada oturan birinden aldım. Artık vişnelikte duruyor.

Hımmm tamadır o zaman...

İyi günler eskişehi nasılsınız ne zamandır görüşemiyoruz :)
Öncelikle yeni gelen abilerime kardeşlerime hoşgeldiniz diyeyim..;)
Cenk abi VİP oto yıkamanın orası heralde fotolarda bende orda oturuyorum arabada orda duruyor görüşmek nasıl olmadı bi ara görüşürüz kazasız belasız çok temiz araç ;)
Bi buluşma yapalım diyorum artık isterseniz havada bugun karışık bişiler :)

arkadaşlar bu gün buluşursanız ben gelebilirim. cilalayıp dizelim arabaları.
Vişnelikte Migros'un arkasında durur Burak araba. Sanayi işim yoksa hafta içi kıpırdamaz bile yerinden hatta.

Geri