ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bu gün buluşursanız ben gelebilirim. cilalayıp dizelim arabaları.
Vişnelikte Migros'un arkasında durur Burak araba. Sanayi işim yoksa hafta içi kıpırdamaz bile yerinden hatta.

Bizimkide yerinde durmuyor maşallah her ay 180 TL yakıt bide benzinli olsa napcakmışız bilmiyorum..:confused:

arkadaşlar bu gün buluşursanız ben gelebilirim. cilalayıp dizelim arabaları.
Vişnelikte Migros'un arkasında durur Burak araba. Sanayi işim yoksa hafta içi kıpırdamaz bile yerinden hatta.

Tamam o zaman çünkü sokak hiç yabancı gelmedi ;) Bu arada bende vişneliklte oturuyorum :) Diasanın arka sokağı ;)

Bugün akşam üzeri Kanatlının ordan Esparka doğru gidiyodum bi baktım kalabalık var :( sonra bide ne göreyim kırmızı bir araç kaldırımdaydı :( inş. yaralı yoktur

Bugün akşam üzeri Kanatlının ordan Esparka doğru gidiyodum bi baktım kalabalık var :( sonra bide ne göreyim kırmızı bir araç kaldırımdaydı :( inş. yaralı yoktur

orada nasıl kaldırıma çıkmış yaw dümdüz yol ora. gerçi geçen sene de orada tam köprüye çıkarken köşedeki dükkana bi polis minibüsü girmişti. nasıl araba kullanıyorlar anlamıyorum.

orada nasıl kaldırıma çıkmış yaw dümdüz yol ora. gerçi geçen sene de orada tam köprüye çıkarken köşedeki dükkana bi polis minibüsü girmişti. nasıl araba kullanıyorlar anlamıyorum.

Valla bende anlayamadımya :( ışıkların orda oldu kaza,ya ışığa yetişmek için hızlı geldi sonra kontrol edemedi öle çıktı kaldırıma :( yada dönerken çarpmamak için kırmışta olabilir ama bende açıkcası anlayamadım :(

bugün akşam üzeri sigara firması 2 tane ferrari getirdi arkadaşlar modeli sanirim f430 black&gold die bi marka nın reklamı içinmiş araçlar siyah mat renkli ibiş otelin bahçesine getirdiler çekiciyle bilginize:)

5710.jpg

5725.jpg

Son düzenleme:
bugün akşam üzeri sigara firması 2 tane ferrari getirdi arkadaşlar modeli sanirim f430 black&gold die bi marka nın reklamı içinmiş araçlar siyah mat renkli ibiş otelin bahçesine getirdiler çekiciyle bilginize:)

philip morris diye biliyorum...

Bizimkide yerinde durmuyor maşallah her ay 180 TL yakıt bide benzinli olsa napcakmışız bilmiyorum..:confused:
Haydeeee maşallah yapılan km kaç abim ben de daha fazlasını kullanıyorum yaklaşık olarak 2oo TL yada daha fazla yakıt koyuyorum sen kaç g,idiyorsun :D :D

selam Es-Es... :)
kizilciklinin oraya tum araclari dizin ;):D

Daha rahat bir yer rahat hareket edilebilecek bir alan gerekiyor bize Kızılcıklı bize dar...

Arkadaşlar aklıma şöyle birşey geldi daha öncede duymuş gibiyim yani tam benim aklımdan mı emin değilim :) bildiğiniz gibi cam filmine ceza kesiliyor. Ben sarışınım ve gerçekten bazen sorun oluyor ama genel anlamda zevk için gerekli :) bir doktordan GÜNEŞ GÖRÜŞÜNE ENGEL OLMAKTADIR KOYU RENKLİ CAMLARI OLAN ARAÇ KULLANMASI UYGUNDUR yada sadece GÜNEŞ GÖRÜŞÜNE ENGEL OLMAKTADIR gibi bir rapor alıp bu raporu polis cevirmede cam filmine bişey dediği zaman raporu göstersek sorunu çözmüş olurmuyuz acaba... şimdiden teşekkürler...

Geri