ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Siteye pek fazla girmek istemiyorum sinirlerim bozuluyo yapmak istediklerim aklıma geliyo.. Alınıktaki ilana bakıyom bikaç günden beri takılıyorum ama ondanda ses seda çıkacak gibi değil.. Sen nerelerdesin sen naparsın???

Armağan kardeşim opelim.net ailesine Es - Es bölümüne hoşgeldin :) Keyifli forumlar dilerim.bu arada hangi meslekle uğraşıyorsun :confused: Bu topic altında umarım burada yaşar gibi hasret giderebilirsin

Tabikide toplanmak lazım arada bir :cool:

Kütahya 'dan misafir ağırlamak gibi :rolleyes:

tabi gelirim seve seve ben de gökalp sürpriz yapıp benim arabaya kardeş getirdi sanmıştım öyleymiş de :D

corsah.jpg

corsa2n.jpg

Beyler Eskisehir Media Markttaki 30cm Magnat kabinLi woofer,Magnat Anfi,2 adet 16,5 cm pıoneer Kompenant iimidir onLardan aLmayı düşünüyorumda bana aciL bi cwp yoLLarmısınız kampanyası biticekte...

Siteye pek fazla girmek istemiyorum sinirlerim bozuluyo yapmak istediklerim aklıma geliyo.. Alınıktaki ilana bakıyom bikaç günden beri takılıyorum ama ondanda ses seda çıkacak gibi değil.. Sen nerelerdesin sen naparsın???

Abim zamanla yavaş yavaş yapacaksın aynı benim gibi ;) Bir anda yapmak istersen zora giriyorsun ve sıkıntı çekiyorsun. Daha sonra ise hem yaptığına hemde yapacağına pişman olursun! Keyfine bak yavaş yavaş yapınca da hem heyecanlı oluyor.
Ben nasıl olayım abim aynen mağazada devam ediyoruz. İş güç koşturmaca gidiyor...
yarın eskişehirdeyim 0542 236 36 54
Serdar kardeşim mağazada olacağım :sorry: Yoksa misafir ağırlamak isterdimmm
Beyler Eskisehir Media Markttaki 30cm Magnat kabinLi woofer,Magnat Anfi,2 adet 16,5 cm pıoneer Kompenant iimidir onLardan aLmayı düşünüyorumda bana aciL bi cwp yoLLarmısınız kampanyası biticekte...

Magnat Anfi mono mu yoksa stero mu :confused: Bana kalırsa birbirleri arasındaki uyumuna bakarsan daha iyi performans alabilirsin. Tesko üzerinde pek fazla bir bilgim yok... Kendi teskomu da çok araştırark az çok bilgi edinerek yaptım. Fiyat olarak bütçeni sarsmaz ise farklı tesko hazırlayabilirsin :rolleyes:

Geri