ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar haftaya bi gün biyerlerde bi buluşaLım isterseniz iftardan sonra falan... İsterseniz bi çay may içelim muhabbet ederiz ne dersiniz??

Arkadaşlar haftaya bi gün biyerlerde bi buluşaLım isterseniz iftardan sonra falan... İsterseniz bi çay may içelim muhabbet ederiz ne dersiniz??

Kesinlikle katılıyorummmm Abi zamanında ben dmeiştim ama güncel tutalım Tüm eskişehiRli arkadaşları topLayaLımmm

Merhabalar..ben mustafa Eskişehirliyim ama babamın işi dolayısı ile yıllardır gurbetteyiz.....Afyonda oturuyorum istanbul da okuyorum 2004 astra h var:DDD

Mıstaaa opelim.net ailesine hoşgeldiniz...

büyük ihtimal pazartesi ordayım eğer uygun olursa iftardan sonra ufak bi buluşma yapabilirz :)

hoş gelmiş sefalar getirmiş...

yarin iftardan sonra uygun benim icin.. Bir aksilik çıkmazsa eğer yanınızda olacağım... şimdiden yer planı yada çay kahve içip muh. edebileceğiimiz bir yer bulmak lazım:)

Son düzenleme:
arkadaşlar opel araçlar bakım ve tamiri için yeni bir yer keşfettim gayet memnun kaldım paylaşmak istedim ilgilenen arkadaşlara duyrulur en azından başkaları gibi art niyetli ve menfaatçi degil...adresi ve ayrıntıları veriyorum..........

Geri