ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
OPES:
adres:S.Çarşısı Anadol sok.no:42/44/46
tel:0222 217 79 79
op-esotomotiv@hotmail.com
GÖKHAN DAGLI

arkadaşlar 3 numaranın olması KAPORTA,BOYA,MEKANİK yan yana 3 de opes e ait hizmette sınır tanımıyor saolsun ustamız gelmişken far sinyal hepsine bakıyor sen demeden.
NOT:aracınız arızalanıp yolda kaldınız(allah korusun)gökhan ustaya bir telefon ediyorsunuz il sınırları içinde geliyor(il dışı gelip gelmedigini bilmiyorum hiç şahit olmadım çünkü)

AYRICA BASİT ADRES:SANAYİ PTT KARŞI ARALIGI...
kime sorsanız tanır ve gösteriri yerini..
hayırlı sahurlar...iyi geceler

teşekkürler samet abi bende arıyordum arabayı göstericeğim bi yer buraya gidicem...

erhan daha çıkmadın mı bu arada gökhan usta yıllardır ustamdır kaç zamandır çemkiriyorum gökhan usta iyidir diye kimse takmıyordu :)

iftardan sonra buluşuyoruz arkadaşlar visnelik migros otoparkında olucaz sonra biyerlere gideriz telefonum 0532 471 98 76 gelmek isteyen veya bize ulaşamayan bu numaradan ulaşabilir

yağmur yağmasına rağmen buluşuyoruz arkadaşlar erhan bizde şuanda 240sx kaldırıyoruz :)

2o.3o ile 21.oo arasında tüm hava koşullarına rağmen Hasan Polatkan Visnelik - Migros Otoparkında olacağım. Duyan duymayana haber versin ! Gelene Kadar Düşünmek lazım yagmuırda ıslanmamak için kapalı ortam lazım.

Geri