ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sağolasın ya birde rölantide titreme falan yaptı yani insan para veriyor birde böyle sorun olunca soğuyor.Şehire yeni geldim o yüzden doğru marka doğru pompa arıyorum.deneye deneye bulacaz.total km olarak şimdi iyi ama arıza lambası yandı o sönerse sorun yok.

sağolasın ya birde rölantide titreme falan yaptı yani insan para veriyor birde böyle sorun olunca soğuyor.Şehire yeni geldim o yüzden doğru marka doğru pompa arıyorum.deneye deneye bulacaz.total km olarak şimdi iyi ama arıza lambası yandı o sönerse sorun yok.

senın lpg ne marka dostum

OPES sanayideki Shell benzinlik var onun arasında giriyorsun yaklaşık 150m sonra sol tarafta.. Tapu dairesinin arkadasında kalıyor Ankaralılar lastik'in ordan girersen ilk aradan sol sonra sağ yapıyosun 50 m sonra solda.. Umarım anlatabilmişimdir.. Özelden msj atarsanda tel numarasını verebilirim..

GünceL :D :D

Abi ne zaman toplanıp resim çekinecez yaaa

arkadaşlar bu aracı tanıyan bilen varmı almayı düşünüyorum

yardım ederseniz sevinirim

big_20590105fvf.jpg

big_20590105fu0.jpg

GünceL :D :D

Abi ne zaman toplanıp resim çekinecez yaaa

Eren C.tesi günü 2 aracın yanyana resmini çekicektim malesef önüde arkasıda doluydu EK'nin :( bende artık ileriye parketmek zorunda kaldım :) Bu arada orj. fara dönüş yapmışın hayırlısı olsun bakalımda panjur aynımı farklı panjurmu gece ona dikkat edemedim :D

eRen valla farketmez buluşalım derseniz gelirimde araba tavanına kadar çamur valla iğrenç bi hal aldı :)
Bu aralarda sayfaya giremiyorum facebookta farmville oyununa sardık ekip biçiyoruz :)

OPES sanayideki Shell benzinlik var onun arasında giriyorsun yaklaşık 150m sonra sol tarafta.. Tapu dairesinin arkadasında kalıyor Ankaralılar lastik'in ordan girersen ilk aradan sol sonra sağ yapıyosun 50 m sonra solda.. Umarım anlatabilmişimdir.. Özelden msj atarsanda tel numarasını verebilirim..
teşekkür ederim OPES duyuyoruz ama yerini aramıştım bulamamıştım soner oto bakıyordu arabaya birdahakine gidelim bakalım ustanın ismi gökhan mı ???

Geri