ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Zaten benimde arabayla bu son buluşmam olur herhalde büyük ihtimalle arabayı satıcam kısmet olursa ev alma zamanı geldi artık...

Sende illaki arabayı satacaksın abicim anlamadı ki ben mi alsam birde angelleri de var hani jantlar dese o biçim....

:)tmam bak o zaman olur ne bilim arabasız gelmek hiç aklıma gelmemişti araba daha eğlenceli oldugu için diğeri aklıma gelmedi:D (daha taze sayılırım ehliyet tarihi açısından o yüzden hevesim büyük:D:D)

Herşey hevesle başlıyor anasını satayım daha sonra da heves bitene kadar kral oluyorsun

heee arabasız geLinmiyo mu?? Kardeş ben gelicem birisi gelsin alsın beni de eşşek değiliz ya geçerken senide alırız ayıp ettin...

Heee abi beni alsana yaa valla benzinim de kalmadı araba kapının önünde yatıyor :D

gelmeye çalışırım cumartesi olsa kesin ordayım ama pazar sıkıntı arabayı babamla beraber kullanıyoruz pazar o calışmadığı için genelde onda oluyor. biraz yağ çekerek belki gelebilirim ama cumartesi olsa herkesten önce buluşma yerinde olurum emin olun
:D

Sen ne olursa olsun gel :rolleyes:

Bana uyar..
1 - Sinan DOĞAN----- Vakit farketmez...
2 - Cenk ÇAKIROĞLU--Öğleden sonra
3 - Eren DOĞAN --> Çalışma zamanım öğleden sonra olursa oradaYımm

cengoo´isimli üyeden Alıntı
1 - Sinan DOĞAN----- Vakit farketmez...
2 - Cenk ÇAKIROĞLU--Öğleden sonra

3 - Eren DOĞAN --> Çalışma zamanım öğleden sonra olursa oradaYımm
4 - Burak UYSAL---Vakit Farketmez...

Herşey hevesle başlıyor anasını satayım daha sonra da heves bitene kadar kral oluyorsun

ne demek istedin anlamadım...

Alırım eRen ayıp ettin...

Tamam abim bir şekilde ayarlarız hele bir o zaman olsun :rolleyes:

ne demek istedin anlamadım...

Ehliyet en kolayı işte... Bir hevesle alıyorsun sonra da arabaya binmeye başlıyorsun daha sonra da baba arabaya benzin koymam gezen sensin benzini dolduran benim diyor daha sonra da zevk haricinde ulaşıma dönüyor :) :)

http://www.opelim.net/forums/attachment.php?attachmentid=7595&d=1267715543

http://www.opelim.net/forums/attachment.php?attachmentid=7598&d=1267715558

Abilerim kardeşlerim bu aracı gören yada duyan var mı acaba ?

2008 model 68 000 km de90 hp 13 cdti motor2 parçada boya far sag ön çamurluk ve sol kapıda çizikten dolayı camlarda 3 m çizilmez cam filmi var 4 lastik yeni

Sinan abim sen arabayı satmadan önce böyle bir resim çekinelim :D

yavuz483.jpg

yavuz482.jpg

yavuz475.jpg

yavuz474.jpg

yavuz469.jpg

Son düzenleme:
Ehliyet en kolayı işte... Bir hevesle alıyorsun sonra da arabaya binmeye başlıyorsun daha sonra da baba arabaya benzin koymam gezen sensin benzini dolduran benim diyor daha sonra da zevk haricinde ulaşıma dönüyor :) :)[/QUOTE]

anladım:) yok çok şükür yakıta ben değmiyorum pek değdiğim zamansa yine babamdan almış oluyorum başka gelir yok çünkü :D:D

İnşallah eren çekiliriz... Bu arada hani yaa herkes buluşma buluşma diye can atıyodu bi laf attık ortaya kimseden ses seda yok hayırdır???

Bu arada arkadaşlar 1 Tkm Junyan Angel eyes far var satılık... 1 kere takılmış ondan sonra çıkarılmış isteyen varsa arkadaşla konuşabilirim fiyattada uygun bişiler olur herhalde...

Son düzenleme:
Geri