ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hava muhalefeti ve katılım azlığından galiba bizim piknik işi yatacak.

Pazar günü FİDANLIK'ta (hava durumuna göre yağmur yağmaz ise) piknik yapalım... Bikaç paket köfte tavuk kanat faLan... Gelebilecek yada gelme ihtimali olanlar aşağıya liste geçelim.... Bana her vakit uyar isimlerin yanına saatte yazında ortak bi saatte buluşuruz ...

1 - Sinan DOĞAN----- Vakit farketmez...

Valla çok güzel olurdu Sinan abi ama hem hava şartları hemde o gün müsait olumucam :(

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=46500

Ayrıca piknik diyince önceki buluşmamız aklıma geldi ;) eğer buluşma olursa bol bol foto çekinin :cry: Benim gibi gelmek isteyipte gelemeyenler için :cry:

Bu gün arabaya çok tatlı değişiklikler yaptım gece fotoları koyacam. Sırf pikniğe gidebilirsek die araca makyaj yapmıştım. İlk defa insan içine çıkacaktı yavrucak.

Evvet self servis bölümüne fotoları koydum. Yaza kadar kupon araba yapacam bu aleti eskişehirde.

ARKADAŞLAR MERHABA...
İMZAMDADA VAR AMA
"Işıklar Mh.-Mutalıp Cd.-Atalar Cd.-Sakarya Cd" CİVARLARINDA (NOKTA ATIŞI YAPMIYORUZ FAZLA UZAK OLMAMAK KAYDIYLA DEĞİŞİK YERLERDEDE OLABİLİR) 3+1 DAIRE ARIYORUM...FIYAT OLARAK MAX. 100.000 TL CIVARI... BU KONUDA YARDIMCI OLABILECEK ARKADAŞLAR OZEL MSJ DAN YADA TEL NUMARAMDAN ULAŞABİLİRLER...

TEŞEKKÜRLERR

ARKADAŞLAR MERHABA...
İMZAMDADA VAR AMA "Işıklar Mh.-Mutalıp Cd.-Atalar Cd.-Sakarya Cd" CİVARLARINDA (NOKTA ATIŞI YAPMIYORUZ FAZLA UZAK OLMAMAK KAYDIYLA DEĞİŞİK YERLERDEDE OLABİLİR) 3+1 DAIRE ARIYORUM...FIYAT OLARAK MAX. 100.000 TL CIVARI... BU KONUDA YARDIMCI OLABILECEK ARKADAŞLAR OZEL MSJ DAN YADA TEL NUMARAMDAN ULAŞABİLİRLER...

TEŞEKKÜRLERR

Bizim bankanın iki tane var. Biri alanönü civarında bu gün saat 2 de satışı var, 3+1 75-85 bin arasına gidecek.
Bir de emek mh. var. ev çok uygun 3 katlı garajlı falan bir ev. Benim bile içim gidiyor. 100bin tl nin altına gidecek. İnşaat maliyetinden ucuza veriyorlar.

adım :umut
meslek : öğrenci yazılımcı :)
aracım : 98 corsa swing

Bizim bankanın iki tane var. Biri alanönü civarında bu gün saat 2 de satışı var, 3+1 75-85 bin arasına gidecek.
Bir de emek mh. var. ev çok uygun 3 katlı garajlı falan bir ev. Benim bile içim gidiyor. 100bin tl nin altına gidecek. İnşaat maliyetinden ucuza veriyorlar.
bu banka satışlarına nasıl katılıyoruz?

buralarda bulamıyorum bari memleketten alim bi ev :D

Geri