ES-kişehir Es-Es buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu aralar Esk.liler yoğun herhalde konuyu fazla takip eden yok :) :D

Arkadaşlar merhaba uzun bir aradan beri yoktum şehir dışı ve eğitimler yeni mağazalar açtık artık cadde deyim :D

Organizasyon işi yatmış gibi duruyor bakalım hayırlısı en kısa zamanda yeni etkinliklerle başlayacağım artık herkesi aramaya aklımda olan ilk olarak çay kahve muhabbetleri daha sonra da go kart aklımda var daha sonra piknik bu zamana kadar havalar da iyi olmuş olur şimdilik kısa duruyorum en kısa zamanda ayrıntılı cevap vereceğim herkese iyi forumlar...

Eren Doğan :)

Hayırlı olsun Eren acaba eski teknosanın ordaki mağazadamısın :)

Valla çakma memur olduk Cumartesi'leride tatil artık öğlene kadar uyudum valla ohhhh sefam olsun aile saadeti bide dışarı gezmeye gideriz biraz :)

Her gün sanayideyim. Her gün araba yaptırıyorum.. :(
Sen keyfine bak Eskişehir...

Merhaba Millet Yarın Akşam muhabbet sohbet etmeye hazır mısınız :confused:
Ben varım ;)

Valla çakma memur olduk Cumartesi'leride tatil artık öğlene kadar uyudum valla ohhhh sefam olsun aile saadeti bide dışarı gezmeye gideriz biraz :)

Abim çakma memur da ne demek oluyor:o Ben biraz yabancı durumundayım bize biraz açıklar mısın çakma memur durumlarını :confused:

Abim kendi arabasını bana getirdi, benim Corsa'yı götürdü. Ben de işte olmadığım vakitler onun aracı düzeltmekle uğraşıyorum..
Her ustaya da güvenilmiyor, başında durmak lazım. Nitekim sabahtan akşama sanayideyim.

Kendi arabası nedir abinin :confused: Aracın nesi var ki motor mu, kaporta mı, dış görsellik mi :confused: Malum her usta güven olmuyor fakat bazılarına da bıraktın mı gözün arkada kalmıyor :rolleyes:

Birader arabanın alt takımı dökmüş. Toplatmak lazımdı. Bir de benim araca bayaa özenmişti. Bahanesi oldu aldı gitti.
Ben onun arabayı bu hafta toplattım.
o benimkini dökmekle meşkul..

Birader arabanın alt takımı dökmüş. Toplatmak lazımdı. Bir de benim araca bayaa özenmişti. Bahanesi oldu aldı gitti.
Ben onun arabayı bu hafta toplattım.
o benimkini dökmekle meşkul..
Hayırlısı olsun Cenk. Yarın akşam müsait misin :confused: Toplanalım çay kahve içer biraz da muhabbet ederiz diyorum ben. Katılmak ister misin :confused:

Geri