Etem bozkurt araci

abi şöyle bişi senin araban 1.6 olduğu halde 2.0 performansı veriyor,vergisi cdx e göre düşük,yakıtı az,donanımı aynı (arka koltuklar artısı),km si az :) bence en az temiz bir cdx kadar ederi var (en az diyorum dikkat) :)

iddialı olmuş biraz..

cance ne güzel demiş bak asıl onemli olan yapılan extraların alıcı tarafından kâle alınıp alınmadığı..ilginçtir ki alınmıyor. niye diye sormayın durum bu yani değişmesi de zor. o yüzden mümkün olduğunca fabrika çıkışı donanımlı araç alın sonra satarken hayal kırıklığı yaşamayın.

herkes mümkün olduğunca oynanmamış mümkün olduğunca az km li mümkün olduğunca fazla modelli araç arıyor bunu bilin.

ha şu olabilir ama arabanızı sökün derim. yani yapılan extraları sökün yerine orjinalini koyun ve extraları yedek parça olarak ayrıca satın. inanın daha fazla para elde edersiniz. ben milyon defa şahit oldum bu duruma.

ethem bey in aracına paha biçmek özellikle satışı düşünülmeyen bir araç için sadece zaman kaybı .. Allah kazasız belasız kullanmasını nasip etsin.

aracın piyasasını bilmiyorum ama yapılanlar tabiki çok uçuk abartı olmadıkça fiyatında ufak bir artış sağlıycakdır akranlarına göre ama araçlarda her zaman baz alınan yürüyen kaporta (şase) motor temizliğidir..

bu yapdıklarının bana göre fiyattan ziyade en büyük artısı aracın satışını çok hızlandırıcakdır pek çok akranına göre aracı bir adım öne çıkarıcakdır alıcıların ilgisini çekicekdir ki bence bu çok daha mühim bir şey bir arabayı 6 ayda satmak var 10 ayda satmak var bir aracı 5 günde satmak var..

arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. aracımı satmak istesem boş haliyle dahi çabuk gider. herkesin aradığı gibi değişen ,boyanan bi parçası yok zaten.
üzerindeki extralarda satışı hızlandırır. ben yine aklımdan geçen rakamı yazarım,almak isteyen ve bu işi bilen biri mutlaka çıkar. oyüzden kafam rahat. alacak kişide bu aracın tek olduğunu bilecek zaten :)

ve şuna eminim ,siteye bu gün satılık ilanı versem, ilgilenen çok arkadaşımız olacaktır.araba aynı araba extralar farketmez diyen arkadaşlar bile hemen arayacaklardır :)

Son düzenleme:
arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. aracımı satmak istesem boş haliyle dahi çabuk gider. herkesin aradığı gibi değişen ,boyanan bi parçası yok zaten.
üzerindeki extralarda satışı hızlandırır. ben yine aklımdan geçen rakamı yazarım,almak isteyen ve bu işi bilen biri mutlaka çıkar. oyüzden kafam rahat. alacak kişide bu aracın tek olduğunu bilecek zaten :)

ve şuna eminim ,siteye bu gün satılık ilanı versem, ilgilenen çok arkadaşımız olacaktır.araba aynı araba extralar farketmez diyen arkadaşlar bile hemen arayacaklardır :)

tabiki arayacaklardır abi. ama burda fıyat çok farketmez diye dusunuyorum. yoksa zaten temızlıgı olsun kilometresı olsun, 1.6 comfortların tavan fıyatlarına gıtmesı lazım

iyi araç iyi para,karşılığını veren mutlaka çıkacaktır. tabi ölücülerde çıkacak :)

valla ethem bey, uğraşınıza ve emeğinize saygıdan ötürü arkadaşlar siz üzülmeyin diye biraz fazla fiyat yazmışlar, araba alırken fiyata çok etki etmiyor maalesef ekstralar.

bana göre ethemin arabası 16.000 eder (fiyatı düşürelimki biz alalım)
:):):):rakir::rakir::rakir:

satılmış arabanın arkasından konuşmaya devam :D yeni üye de nerden buldu acaba bu konuyu:D

Geri