Etem bozkurt araci

Laf değil icraat önemli hani boşuna dememişler "lafla peynir gemisi yürümez" etham abi zaten bu işe gönül vermiş başından beri güzel şeyler yapıyor herkesin kendi zevki beğenen beğenir beüenmeyen de beğenmez ama ortada emek varsa görmediği bir arabayada kimse alakasız fiyatlar biçemez.

:tesk::alkis: sağol kardeşim .......

abi şöyle bişi senin araban 1.6 olduğu halde 2.0 performansı veriyor,vergisi cdx e göre düşük,yakıtı az,donanımı aynı (arka koltuklar artısı),km si az :) bence en az temiz bir cdx kadar ederi var (en az diyorum dikkat) :)

Arkadaşlar bizler araçlarını çok seven insanlar için arabalarımıza kendimiz tarafından yapılan eklemelerin verdiği zevk ap ayrı bir olay. Özellikle yaptığımız eklemeleri kendimiz için yapıyoruz. Bunları yaparken önceliğimiz aracın değerine değer katmak değil. Aracı satarken aracımız için yapmış olduğumuz masrafları ekleyerek satamayacağımız bizlerde biliyoruz. Fakat normal satış fiyatının üzerinde gideceğide bir gerçek. Fakat bu araç satışa konulduktan hemen sonrada olabilir 3-5 ay sonrada. Savaş abinin dediği gibi kimi insanlar araç alırken ucuz olsun isterler. Kimi insanlar ise temiz ve donanımlı araca 1-2 fazla verir, hem sanayilerde gezmekten kurtulur hemde içlerine sinen bir araç sahibi olurlar.

Burada Ethem'in takdir ettiğim yanı açıklayayım. Hem aracına yaptığı eklemeler kendi emeği ve kaliteli işçilikle öne çıkıyor hemde bizlere bu paylaşımcı uygulamalarıyla yol göstermiş oluyor.

Bu şekilde devam etmen dileğile Ethem.

teşekkürederim murat abi , bende bu düşüncelere sahip olan herkezle projelerimi paylaşmaya devam edeceğim. işçiliğin kaliteli olmasına gerçekten çok önem veriyorum,kullandığım bantın bile kalitesine dikkat ederim . örnek projeler yapıyorsam gerçekten örnek olmalı.

bu güzel düşüncelerin için tekrar teşekkürederim....

araca eklenen hiç birsey malesef satısta degerini arttırmıyor alıcı harcanan emegi ve kıymetini bilmiyorki

sadece ekleyen kişi o işin zevkini almıs oluyor

önemli olanda o zaten bu eklediklerimin keyfini ben çıkarıyorum :)

+ keyfin bedeli olmaz.

Geri