Far Boyama (Karartma) Acil !!!

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşlem bitmiştir konu kapatılabilir..
bitmiş haliyle arac üzerinde bir resim ekleseniz çok hoş olur yaptırmak isteyen olursa arac üzerinde görmesi karar vermede çok yardımcı oluyor

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bitmiş haliyle arac üzerinde bir resim ekleseniz çok hoş olur yaptırmak isteyen olursa arac üzerinde görmesi karar vermede çok yardımcı oluyor

Çok ilgilenen yok diye eklemek istememiştim ama madem öyle ekleyim...

DSC00951a-1.jpg

DSC00952a.jpg

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilenen olmazmı kardeş? süper olmuş.bende bi arıym bakıym 2002 stop u.benim farlarda biraz matlaşma da var onu da boyayla beraber yaparlar mı?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilenen olmazmı kardeş? süper olmuş.bende bi arıym bakıym 2002 stop u.benim farlarda biraz matlaşma da var onu da boyayla beraber yaparlar mı?

Tabiki, mesela ben sadece boyatmak için vermiştim komple temizleyip yeni gibi yapmışlar...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradım gel hallederiz yaparız diyo.fiyat veremem görmeden dedi.95 liraya sıfır siyah var biraz daha uygun yapsa aslında çok iyi olurdu.190 a komple siyah sıfırlayabiliyorum ikisinide.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradım gel hallederiz yaparız diyo.fiyat veremem görmeden dedi.95 liraya sıfır siyah var biraz daha uygun yapsa aslında çok iyi olurdu.190 a komple siyah sıfırlayabiliyorum ikisinide.

Tabi fardan fara değişiyor fiyatlar. Benim sıfır siyah bulma veya alma şansım olmadığı için boyatmam mecburdu...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki sıfır siyah bulma şansın olsa 190 a sıfırlarmıydın 100 e gidip yine bu işlemimi yaptırırdın ?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki sıfır siyah bulma şansın olsa 190 a sıfırlarmıydın 100 e gidip yine bu işlemimi yaptırırdın ?

njoy farı mı istiyorsun ? eger amacın siyah far ise fk angel farlarımı 2 güne satışa çıkarıyorum. bunun dışında njoy farının orjinalini bulabilirim. daha uygun fiyata bulurum sanırım. bu mesajı okursan pm le hoca.