Far Boyama (Karartma) Acil !!!

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilgilenen yok diye eklemek istememiştim ama madem öyle ekleyim...
Allah nazarlardan korusun aracında farında on numara kazasız belasız kullanın

Birde sizin için değil tüm opelim ailesi yaptığı işlemi projeyi her ne olursa olsun başlangıctan bitişe kadar olan süreci bilgilendirme adına paylaşmalı ve mümkün olduğunca resimli ve detaylı işte ozaman paylaşımın anlamı olur

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel ve şık olmuş.. araban da zaten güzel.. kıskandım doğrusu..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
allah nazarlardan korusun aracında farında on numara kazasız belasız kullanın

birde sizin için değil tüm opelim ailesi yaptığı işlemi projeyi her ne olursa olsun başlangıctan bitişe kadar olan süreci bilgilendirme adına paylaşmalı ve mümkün olduğunca resimli ve detaylı işte ozaman paylaşımın anlamı olur

+1000 :D
tabi GTS'in orjinalinde xenon bulunduğu için benim için değişen birşey olmayacak ama yinede projeleri yapım aşamalarıyla incelemek daha zevkli:)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nazarlardan korusun aracında farında on numara kazasız belasız kullanın

Birde sizin için değil tüm opelim ailesi yaptığı işlemi projeyi her ne olursa olsun başlangıctan bitişe kadar olan süreci bilgilendirme adına paylaşmalı ve mümkün olduğunca resimli ve detaylı işte ozaman paylaşımın anlamı olur

Haklısın, baştan beri elimden geldiğince paylaştım ama montajı ve afl nin aktifleştirilmesi sırasında herkeste bir belirsizlik vardı. Elimizdeki malzemelerin sağlam mı bozuk mu olduğunu bilmememiz bir tarafa, daha önce böyle bir uygulama yapmadığı için ustamız da düşünerek mantığını kullanarak hareket etti. Olmayan kablolar tesisatlar vs... en az 6 saat uğraştık ve olmama ihtimali son ana kadar vardı. Derken köşe dönüş lambaları yandı ilk, sevindik haliyle. Sonra mercekler hareket etti kalibrasyonu vs, farlar canlandı resmen.. Bu sırada hep acaba lar içinde olduğumuz için süreçle ilgili şu şöyle olacak bu böyle olacak şeklinde bilgilendirmeye yönelik şeyler yapamadık. Dediğim gibi boşa kürek çekme ihtimalimiz de vardı. Herşey yolunda gidincede o heyecanla işi bitirip denemelere başlamak istedik...

Bu iş resimle yazıyla anlatılarak yapılabilecek kadar kolay değil hakkaten, yani eski farı sök yenisini tak şeklinde değil... Ama hevesli olanlar varsa yapılacak ilk iş bu farlardan bulup almak, sonrasında elimizden gelen desteği veririz...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel ve şık olmuş.. araban da zaten güzel.. kıskandım doğrusu..

Teşekkür ederim OPC kadar olamaz ama idare ediyor işte :D

harika valla nazar değmesin güle güle kullan abi.:good:

Saol Çağrı, C2 lerin afl farları daha ucuz bu arada. Senin için daha zorlu olur tabi eğer orijinal xenon yoksa (comfort diye biliyorum aracını,emin değilim) ama imkansız değil hiçbirşey...

Son düzenleme:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada video eklememişiz ...
player.swf%22%20flashvars=%22file=http%3A%2F%2Fvid906.photobucket.com%2Falbums%2Fac268%2FVeCCtrA%2FAFL%2FMOV00948.mp4%22%3E
AFL
Diğer video
AFL

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Saol Çağrı, C2 lerin afl farları daha ucuz bu arada. Senin için daha zorlu olur tabi eğer orijinal xenon yoksa (comfort diye biliyorum aracını,emin değilim) ama imkansız değil hiçbirşey...

aracın orjinalinde xenon yok ama Comfort'ta opsiyonelmiş, en azından onu öğrenince rahatladım, belki ön hazırlık vardır.
tahminim farlar, ampuller, kumanda düğmesi değişecek. büyük ihtimalle tamponunda değişmesi gerekir, far yıkama eklenmesi lazım diye biliyorum, xenonlarda zorunluydu.
bir süredir araç bizde olmadığı için birşey deneme imkanım yok (bir akraba yüzünden kötü bir deneyim yaşadık :D)
ama inşallah aracı geri alırsak, maddi imkan ayarlayıp AFL denemek istiyorum.
tek derdim, arabayı aldığımız sene orj. xenon ampulleri 750 TL'ydi, çifti 1.500 TL, çok canımı sıkıyor :D

*video linkinde sorun var sanırım

Son düzenleme: