far parlatılırmı

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli değiştirmen derim daha iyi bir sonuç verir

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar artık onunda cözümü var sipreyi cıktı fara sıkıp biraz bekleyip siliyosunuz ve farınız eskisi gibi temiz

spreyin markasını ve nereden bulabileceğimizi söyleyebilirmisiniz?

u555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yan sanayi farlar ne kadardır acaba benim arabada aynı gece yol görmek felaket nerdeyse

Efeem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarfarı değiştirmeye hiç gerek yok artık yapılabiliyor. benim farın biri değişmişti diğeri de onun yanında baya bi sararmıştı. bende değiştirmeyi düşünüyodum. bir gün arka cama film çektirmek için Dr. Vinly diye bi yere gittim farın sararmış istersen parlatalım dediler, beğenmezsen para verme dediler. walla yeni gibi oldu astralarda ki sarılık iç nikelajdan değil daha çok dıştaki plastiğin sararmasından kaynaklanıyor. Walla tavsiye ederim orjinal far yesyeni oldu. www.drvinyltr.com

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu yan sanayi farlar ne kadardır acaba benim arabada aynı gece yol görmek felaket nerdeyse
Yan sanayi farları eskiden kullanan biri olarak tavsiye etmem. Özellikle uzun hüzmeler ışığı çok dağıtıyor. Aldığım araçtaki farlar yan sanayiydi. Gece yolculuklarında zorluk çekiyordum, orjinalleri ile değiştirince rahatladım.

u555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galiba ampül değişimide pek bi şey ifade etmiyor.
Daha önce sözde 100 wt beyaz ışık veren ampül almıştım ama pek değişen bişey olmadı.

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spreyleri nerden temin edebiliriz acaba? Bir temizlik ve parlatma işine benim vectramın da ihtiyacı var :(

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözlemlediğim kadarıyla passatlarda bu kronik bir sorun. Hepsinin farları mat. Benim sağ farda da matlık far. Hiç de güzel durmuyor ve canımı sıkıyor. Değiştirmek lazım.

Efeem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözlemlediğim kadarıyla passatlarda bu kronik bir sorun. Hepsinin farları mat. Benim sağ farda da matlık far. Hiç de güzel durmuyor ve canımı sıkıyor. Değiştirmek lazım.

bu farı plastik olan bütün araçların sorunu astraların farlarıda plastik olduğu için aynı orjinal farları parlatmak gayet mantıklı yepyeni oluyo walla. spreyi bulamazsanız gidip yaptırın bence