fiat fiorino combi 1,3 multijet

CDX yerine fiorino

• 205000 km CDX ile yola devam et

Oy: 8 40.0%
  • 0 km fiorino'ya 27000-30000 lira arasında bir fiyata sahip ol

Oy: 12 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar CDX yerine fiat fiorino combi 1,3 multijet emotion araç almak gibi bir durumum söz konusu olabilir. aracı kullananlar veya bilenler yorum yapabilirler mi? aracı sıfır olarak alacağım ama fiyat olarak gayet uygun olacak. 27000-30000 lira arası rakamlar söz konusu.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide bunun şimdi neyini karşılaştırıcaz :) , ben fıorıno kullandım cok keyıflı bır arac genıs aıleysen alınacak en guzel panelvan gorsel modıfıyeye de cok uygun

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 tane araç için bütçem uygun değil. CDX'imi zaten satmayı ve küçük motorlu daha ekonomik bir araç almayı düşünüyorum. gerek fiyat gerek yakıt olarak düşünülerek mantık çerçecesinde fiorino dediğim fiyatlara alınır mı, yani değer mi?

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç kullanmadım ama ekonomik olmasından dolayı çok tatmin edecektir kanımca:) gönül ister caddy almanız ama malum fiyatları 50bin civarında:(

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 combi emotion modelini alın derim. özellik olarak full olanıdır. ablamda 1.3 combimix modeli var, emotion değil yani.
fiyatına göre güzel araç.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o tarz alcaksan o fıyata en guzelı fıorıno derım sakın bıpermıs nemoymus alma gıtmıyor. fakat soyle bısey var bu araclarda (sırkette var bızım 4 adet) pedallar ıle koltuk arasında sıkıntı var dızlerın devamlı gousluge carpıyor. onu duzeltsen bu defada ayakların pedallara tam oturmuyor. denemeden alma derım ama ılla alcam dersen en guzelıde fıorıno

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence güzel bir seçim konforlu geniş ekonomik bir araç vectra kadar olmasada bu konfor işi en azından modelli sıkıntısız garantili bi araç olacak eksileri her yıl muayene biraz vergisinin fazla olması ama vectranın yıl içinde yaptığı arızaları göz önünde bulundurursak fiorino daha mantıklı bende düşünmedim değil ekonomim biraz iyi olursa fiorino düşünüyorum.Bipper ve nemo ile aynı kasa farklı motor yedek parça fiatta daha uygun citroen ve pejo şu devirde daha alınmaz boykot açısından :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Asıl amaç ekonomi olduktan sonra ben ekonomik olan her araca sıcak bakarım. Ama bu araca bu kadar para ödemeye değer mi dendiği zaman; araca ödenen bedel/araçtan alınan keyif oranı dikkate alındığında bence yerinde bir tercih.

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 vectra comfort u 1,3cdti combo ile değiştirmeyi düşünüyorum fakat ve vectradaki ağırlığı combo da bulamam diye endişeliyim,
bence fiorino çok küçük bir araç, vectradan sonra sıkıcı olabilir.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsi geçen aracın liste fiyatı 44bin lira civarı. kampanyalı peşin fiyatı 36bin lira civarı. şuan için bir abimiz sayesinde maksimum 30binliraya mal olacak bana. dediğim gibi araç sıfır km, ikinci el olarak düşünülmesin. aslında ticari anlamda da alıp hemen satılığa çıkarmak gibi bir düşüncemde var şu sıralar. 30'a al 35'e sat.. ;)