fiat punto yu geçemedim

ıyı yuruyen cooper larda var yanıı dıkkatınızı cekerım :D

İyi yürüyen yürümeyen felan bana biraz uzak terimler.

2000 veya 2001 model b kasa vectranın teki ile ışıklarda kalkmıştık onu geçerken çok zorlanmıştım 1 ve 2 de neredeyse burun burunaydık.

Sanırım artık motor güçleri geride kaldı teknoloji farkı e doğal olarak : )

:D vah vahhh demek korkuttu senı oyuncak arabalar alalım sana da benim canavardan herkes senden korksun :kop:
yapma abi ya:)) deme öyle şey zaten kötü oluyorum briisi hyundai diyince:) adamlar 140 a kadar plakamı hafızlarına kazıyor ama 140dan sonra beni öyle bir geçiyorki o an satıp hyundaı alasım dahi geliyoır:) ama ben de işi öğrendim 140 dayandımıı benm araba yawaşlıcam:P yiğitliğe .ok sürdğürmicem:P

gokhan sen kayserıde yasıyorusn dımı ben geldım oraya ve gece oralarda palıo 12 16 v arabayla ısıklarda transıt gectım bakltım ılerdekı ısıklarda 2 106 gti kalktı ve bunlar 2 bıtırken ben 3 bıtırdım arkadan hızlı gedım bunlar ne oldugunu anlamadı baktım arkadan geldıler nato caddesıne cıktık baktım yok cok genıs en sagdon en solla bı kopartım arabayı sonra en soldan en saga kopartım arabayı bayagı guzel bı cadde ıyı koparttım sonra baktım benzın bıtıyorduu benzınlıge gırdım bunlarda arkdan geldı durdular yaa hemserım bu arabada ne var boyle dıler sen buralımısn dedıler bız kayserıde boyle araba kullanan adam gormedık dedıler bu arabada ne var dıye sordular bende arıza var arıza :D ndan boyle gıdıyor dedım sonra cuma gunlerı sahıl caddesınde kalkıs yapıyorlarmıs davet ettıler tabı ben sahıl caddesının nerde ldnu bılmedıgım ıcın gıdemedım kısmet bırdakı sefereymıs yanı :D

bahsettiğiniz motorların hepsi turbo yahu düşünsenize bizim cd yada cdx lerde turbo olsun nasıl geçecekler imkansız yada şöyle 2000 motor gt vectra ile imkansız yahu dalga mı geçiyorsunuz

benım arkadasımda var ıstanbulda bılınen bır araba cooper s sus 11 kopek gıbı yuruyor daha ne dıyım yanı gırtlagına kadar dolu 248 psi :D

bızım manyagın arabası gp yıde gecıyor :D

Geri