fiat punto yu geçemedim

Onu geçerim, buna geçilirim diye bir iddaam yok ama Allaha şükür bugüne kadar niyeti kapışmak olanların hemen hemen hepsinin ifadesini aldım.

Yalnız bir opel gördüğümde iş değişiyor, birden sakinleşiyorum:) Markayla akraba gibi olduk galiba:)

Bende o puntoyu 1 sene sonra o hızla gitsinde göreyim parça toplamaya döner adam opeldeki sağlamlık nerede arkadaşlar fiat ın en lüks arabası 1 sene içinde dökülüyor

Bende o puntoyu 1 sene sonra o hızla gitsinde göreyim parça toplamaya döner adam opeldeki sağlamlık nerede arkadaşlar fiat ın en lüks arabası 1 sene içinde dökülüyor

Sanki opel dökülmüyo mu ?

O kadar hız yapıp hem keseye hem başkalarına, bırakın hepsini kendinize yazık değil mi?

Ya şu hız tutkusundan vaz geçin arkadaşlar çok gençsiniz daha

opelle fiat ı aynı kefeyemi koyorrsunuz yani opel 5 senede dökülürse fiat 1 senede onu diyorum elbet hepsi dökülecek ama zaman önemli olan

gokhan sen kayserıde yasıyorusn dımı ben geldım oraya ve gece oralarda palıo 12 16 v arabayla ısıklarda transıt gectım bakltım ılerdekı ısıklarda 2 106 gti kalktı ve bunlar 2 bıtırken ben 3 bıtırdım arkadan hızlı gedım bunlar ne oldugunu anlamadı baktım arkadan geldıler nato caddesıne cıktık baktım yok cok genıs en sagdon en solla bı kopartım arabayı sonra en soldan en saga kopartım arabayı bayagı guzel bı cadde ıyı koparttım sonra baktım benzın bıtıyorduu benzınlıge gırdım bunlarda arkdan geldı durdular yaa hemserım bu arabada ne var boyle dıler sen buralımısn dedıler bız kayserıde boyle araba kullanan adam gormedık dedıler bu arabada ne var dıye sordular bende arıza var arıza :D ndan boyle gıdıyor dedım sonra cuma gunlerı sahıl caddesınde kalkıs yapıyorlarmıs davet ettıler tabı ben sahıl caddesının nerde ldnu bılmedıgım ıcın gıdemedım kısmet bırdakı sefereymıs yanı :D
evet kaysewride yaşıyorum.. o işin zamanını öğrensekte en azından izlemeye bi gitsek gerçi bende bilmiyorum o caddeyi ama:) bu arada tebrik edrim:)

Geri