Fiyatı nasıl sizce?

200 000 km yapan aracın istediği kadar yürürü olsun alt takımı olsun. Motoru olsun zaten yarı olmuş bunu bile bile ne gerek var ki?

Eski kasaya 21 vermektense yeni kasaya 25 vermek daha mantiklı galiba. Linkteki araçta güzelmiş bu arada

ole de dememek lazım eskı kasa ıle yenı kasa arasındakı parca fıyatlarıda farklı ama

Vectra C kasa tutmadı, alım satımı zor.
Bunu da göz önünde bulundurun.
2 tane bu aracı alan abiyi tanıyorum, aldıktan sonra sanayiden çıkamayıp pişman olan.

Yalnız şöyle bir durum da var; km leri C kasa vectra dan daha fazla olup da onunla aynı fiyata ya da daha daha pahalıya satılan ama 98-99 model passatlar da var..Bunlara ne demeli?Aynı şekilde insignia lar için de söylenebilir..Passattan çok daha iyi bir araç ama neden ondan daha ucuza satılsın?

Bakımları zamanında ve titiz yapılmış,kmsi ile oynanmamış çok iyi vectra c ler de var b ler de,a lar da...Ben bu konuda sizlere katılmıyorum..Bence 1.6 LPG li bir vectra comfort da olsa çok iyi tercih...Hayatında vectra c ye elini sürmemiş ustalardan çıkan anası ağlamış vectraları kastetmiyorum ama bana kalırsa vectralar piyasanın en iyi araçlarından...

Eğer vectra b ya da c almaktan cayarsanız, peugeot 406 öneririm...Hem dizel hem otomatikleri var ya da 2.0 LPG lileri...Örn;
Peugeot 406 2.0 HDi SV 2001 Model 20.950 TL Galeriden satılık ikinci el Lacivert renk - 147644508

Yalnız şöyle bir durum da var; km leri C kasa vectra dan daha fazla olup da onunla aynı fiyata ya da daha daha pahalıya satılan ama 98-99 model passatlar da var..Bunlara ne demeli?Aynı şekilde insignia lar için de söylenebilir..Passattan çok daha iyi bir araç ama neden ondan daha ucuza satılsın?

Bakımları zamanında ve titiz yapılmış,kmsi ile oynanmamış çok iyi vectra c ler de var b ler de,a lar da...Ben bu konuda sizlere katılmıyorum..Bence 1.6 LPG li bir vectra comfort da olsa çok iyi tercih...Hayatında vectra c ye elini sürmemiş ustalardan çıkan anası ağlamış vectraları kastetmiyorum ama bana kalırsa vectralar piyasanın en iyi araçlarından...

Eğer vectra b ya da c almaktan cayarsanız, peugeot 406 öneririm...Hem dizel hem otomatikleri var ya da 2.0 LPG lileri...Örn;
Peugeot 406 2.0 HDi SV 2001 Model 20.950 TL Galeriden satılık ikinci el Lacivert renk - 147644508

Mert bende katiliyorum sana. Araba iyi ve bakimli olsum modeline bakma. Insanlar simdi arabanin temizligine bakiyolar inanin bana kendimden ornek veriyim ben temizlik ve bakim konusunda cok titizim en ufak bir sesde gicirtida sanayi yolunu tutuyor ne gerekiyosa yaptiriyorum. Cogu zamanda ustalarla kavga ediyorum ya bunda bisey yok bisey olmaz diye beni baslarindan savmak istiyolar bende diretiyorum sanane kardesim yap al parani diye. Tabi bunlarin sonucuda arabayi goren hasta oluyo ya cok temiz yok kiz gibi araba diye. Arkadaslarla gezerken adamlar ayakkabilarla basmaya kiyamiyoz diyolar verdigim emegi gorunce. Neticedede araba alacsan memduh dan alacan diye cogu kisiden duydum bunlari yazarken abartmadin emin olun. Bakimli ve temiz araba herzamam alinir beni fikrim...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vectra C kasa tutmadı, alım satımı zor.
Bunu da göz önünde bulundurun.
2 tane bu aracı alan abiyi tanıyorum, aldıktan sonra sanayiden çıkamayıp pişman olan.

vectra c1 2005 comfortum vardı ilanı koydum 29. gününde istediğim fiyata sattım. c2 var onuda satıyorum ama fiyatını yüksek yazdım bilerek o yüzden 1 ay olmadı ama daha arayan yok :D ocaktan sonra satılır gibime geliyor c kasa b kasaya her anlamda çakar. konfor donanım yakıt sürüş keyfi herşeyi ile mükemmeldir. alırken dikkatli olursan bir sıkıntısıda çıkmaz ;)

C kasa B kasaya çakar demişsin, doğru.
Ancak fiyat olarakta çakıyor.
B kasa 12-13binden başlarken C kasa 27-28 arası seyrediyor, bırakta çaksın :D

Geri