Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
GittiGidiyorda krom aksesuarlar satılmaya başlamış. Fiyatlarıda uygun gibi. Cam çıtaları ilgimi çekti fakat resimleri yok.

http://www.gittigidiyor.com/main/se...&search_type=detail&submitit.x=0&submitit.y=0

Aksesuarlarai inceledim, kapi kolu taktirmisdim zaten.Acaba yan citalar nasil durur merak ediyorum.Cok fazla kroma bogulurmu cmon?

Servislerde motor koruma 70-80 liraya yapilyor.Ben aracimin motorunu sicak su ile yikatsam ustunede motor koruma spreyi siksam ayni sonuc olurmu? Birde bu spreyleri nerde bulabilirim, bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen..

Kaputu açıp motorun halini görünce bende yaptırmayı düşünüyorum motor korumayı ama her taraf sensör dolu birşeye zarar verilmesinden korkuyorum vallaha. Spreylere gelince marketlerin birinde görmüştüm galiba, aksesuarcılarda da vardır bence.

Son düzenleme:
bende tazzikli suyun bir yerlere zarar vereceginden endise ediyorum.Benim motorda cok kirlendi.Motor koruma yaptirdiktan sonra uzerine, hava bile tutusaniz temizleniyormus.

Hiza gore artan muzik sesini ayarini kullanim kilavuzunda bulamadim.Yardimci olursaniz sevinirim.

Aracın kullanım klavuzunda değil. CD çaların klavuzunda anlatıyor olması lazım. Ben ayarlamıştım ama unuttum şimdi. Bu gün arabaylada gelmedim yoksa bakıp söylerdim.

Aracın kullanım klavuzunda değil. CD çaların klavuzunda anlatıyor olması lazım. Ben ayarlamıştım ama unuttum şimdi. Bu gün arabaylada gelmedim yoksa bakıp söylerdim.

Murat bende cd calarin kilavuzu yok maalesef.Benim sansima aracin kullanma kilavuzunuda c kasa corsa-combonunkini koymuslar.Opel turkiyeyi aradim, bugun corsad kilavuzu elime ulasdi.

Hiza gore sesin artmasi olayini bana tarif edebilirmisiniz?

Hiç hareket yok bari listeyi güncelleyeyim.

yelistesiey6.png

Son düzenleme:
Murat bende cd calarin kilavuzu yok maalesef.Benim sansima aracin kullanma kilavuzunuda c kasa corsa-combonunkini koymuslar.Opel turkiyeyi aradim, bugun corsad kilavuzu elime ulasdi.

Hiza gore sesin artmasi olayini bana tarif edebilirmisiniz?

Akşam eve gidince unutuyorum. İnşallah bu akşam unutmazsam kılavuza bakıp yarın yazarım.

Herkese selam,

Ailece kullandigimiz, ancak malesef "benim" diyemedigim aracimizla corsa d grubuna katilmak isterim (:

2008 Model, 1.3 CDTI motor, 90 HP, Enjoy Donanim, Spor Paket ve Easytronic $anziman. Ilk alindigi zamanlardan cekilen bir fotograf:

corsablur.jpg

Geri