Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet OPC tamponları bende istiyordum ama dediğin gibi acayip uçuk..Steinmetz,Irmscher ve Lexmaul'un kitleri fena değil,Eliftekiler falan çok çakma duruyor,hiç olmadı iyi bir fibercide bişi yaptır.. Veya olmadı OPC line al..

Ayrıca .wma uzantılarını çalıyor CD30 mp3 çalar.

Arabada Body Kit var OPC LINE Benzeri..

corsay1cy8.jpg

Iyi bir Fiberci Arabayi getirmemi istiyor. Rusyada yasadigim icin bu cok zor.. Yada Corsasi olan biri yaptirirsa onun yaptiklari kalipla banada yapabilirler.. Karlikci Halil ile konustum bir icinde gelecek araba var dediler. Bir ay sonra tekrar konusalim dediler..
Belki yazin getiririm. Saglam bir seyler yapmayi dusunuyorum...
Bide simdi Rusyaya Corsa OPC geliyor soyletileri cikti ve fiyatida 30 000 $ ...Biraz daha bekliyim onu alabilirim...

Son düzenleme:
video nun sonunda yanındaki " abi ekip var " gibi bişi söylüyo çok güldüm ya :)

varya hiç bişede kaçmıyor senden...
ewet video bana ait.sitede konu açmayı düşünmüştüm.ama açtımı açmadımmı hatırlamıyorum......
180den sonrası yokaracın bunuda ekleyeyim...

Bakayım ilginç birşey varmı bizimkiler hakkında diye aratınca türkçe sadece seninki çıktı. Nick namenin sonuda aynı olunca bir sorayım dedim:)

Ama çok riskli geliyor bana o hızlar. Bir defa çevre yolunda 165'e kadar çıkmıştım denemek için daha ileri gitmedim. Birdaha da çıkmam herhalde o hızlara.

Biraz hararetli bir konu olmuş. Bu sticker olayına bir anlam veremiyorum ben, isteyen çok yaptırmak çok kolay gelişme yok...

doğru walla bende geçtim bu işten.lafa gelince yaptıralım diyoruz yok diyolar biz yapacaz çalışmalar sürüyo diyolar bu kadar üye isityo bunu , bakıyorum bi dünya zaman geçmiş kalıp hazır sonuçta ver matbaaya akşama 2000 tane hazırlasın.ama işde insanın gönlü olmayınca bu işde böyle uzar...

Biraz hararetli bir konu olmuş. Bu sticker olayına bir anlam veremiyorum ben, isteyen çok yaptırmak çok kolay gelişme yok...

doğru walla bende geçtim bu işten.lafa gelince yaptıralım diyoruz yok diyolar biz yapacaz çalışmalar sürüyo diyolar bu kadar üye isityo bunu , bakıyorum bi dünya zaman geçmiş kalıp hazır sonuçta ver matbaaya akşama 2000 tane hazırlasın.ama işde insanın gönlü olmayınca bu işde böyle uzar...

Valaha aslında kendim yapacağım. Çizimi falan hazır, bir asetat alıp kendim çıktı alıp yapıştırabilirim bile. Hatta resmi bir reklamcıya götürsem 5 dakika sonra folyo elimde. Ama yönetim kızar diye yapmıyorum.

Evlenirken gelin arabasına istediğim yazı formatında isimlerimizi yazdırıp yapıştırıp çıkmam 20 dakika sürmüştü.

Son düzenleme:
Geri