Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bizde arabayı alırken değişiklik olarak;
1-)aux girişi
2-)kapı çıtaları
3-)makyaj aynaları
4-)torpido ışığı eklendiğini söylediler(bunu gözümle görmedim ama diğerleri kesin)

benim araç da 2008 model ama yan çıtalar var. kasım 2007 de aldım. nasıl oluyo ki?

benim araç da 2008 model ama yan çıtalar var. kasım 2007 de aldım. nasıl oluyo ki?

Ben gecen gun opel bayisine ugradim, orda cmonlarda yan kapi citalari yokdu. Belki 2008 Ocak sonrasi icin yapmis olabilirler.Makyaj aynasi cosmo modellerde vardi saniyorsam.

Aux girisinin avantajlari neler acaba? Bilen varmi.

bendede 2008 1.2 corsa enjoy var. Daha 25 günlük. Yanlız aracımın içine ettiler. sol tarafı Boydan boya babasız biri çizmiş, yetmezmiş gibi biri bugün otoparkda parkdan çıkarken çamurluğuma sürtmüş. Ya ben daha ilk taksidini ödemedim:mad: araç pert olcak neredeyse:D Aslında bir sorum var. Ön tarafda plakanın üstündeki opel logosunun altında siyah ızgarayı nikelejlayan varmı? Yada göreniniz. Aksesuarcılarda yok çünkü, Başka bir yolla yapılırmı acaba? Hayal edince çok tatlı duruyor:p

Son düzenleme:
Bence cok güze olmuş Serref. Jantlar da cok yakışmış,senden aldıgım bu fikirle,orj. karbon kaplatmayı düşünüyorum şu an ön ızgarayı :P

Bence cok güze olmuş Serref. Jantlar da cok yakışmış,senden aldıgım bu fikirle,orj. karbon kaplatmayı düşünüyorum şu an ön ızgarayı :P

Emre, teşekkür ederim kardeşim, bende senin tesisata bittim, cok iddialı maasallah, benimde aklımda olan bişey, orta halli istiorum ama bu kadar prof diil... yaptıracagım zaman danışırım bi sana... uçurur arabayı senin sistem yaa... :rock

Emre, teşekkür ederim kardeşim, bende senin tesisata bittim, cok iddialı maasallah, benimde aklımda olan bişey, orta halli istiorum ama bu kadar prof diil... yaptıracagım zaman danışırım bi sana... uçurur arabayı senin sistem yaa... :rock

Saol kardeşim de o kadar da iyi değil ya tesisat :D içerden ucuruyor dogru da dışarıya ses vermio,gerçi ben de böyle istiorum :D senin arac da gerçekten iyi,ancak bir tavsiyem var , opc logoları yerine opc line alırsan bence daha iyi olur , sonucta opc olmadıgını herkes anlıyor bizimkilerin,çakma oluyor bence opc :P bende de vardı,opc line yaptım hepsini :P. Ama daha değşik birşey istersen,hem araban da siyah, VXR alabilirsin opel servisten, R si kırmızı oldugu için süper olacaktır diye düşünüyorum :D
msn varsa ekle bu arada konusuruz daha detaylı :

emreakca_15@hotmail.com

Saol kardeşim de o kadar da iyi değil ya tesisat :D içerden ucuruyor dogru da dışarıya ses vermio,gerçi ben de böyle istiorum :D senin arac da gerçekten iyi,ancak bir tavsiyem var , opc logoları yerine opc line alırsan bence daha iyi olur , sonucta opc olmadıgını herkes anlıyor bizimkilerin,çakma oluyor bence opc :P bende de vardı,opc line yaptım hepsini :P. Ama daha değşik birşey istersen,hem araban da siyah, VXR alabilirsin opel servisten, R si kırmızı oldugu için süper olacaktır diye düşünüyorum :D
msn varsa ekle bu arada konusuruz daha detaylı :

emreakca_15@hotmail.com

dogru sölüosun kardesim de takılmıorum ben o kadar yazıda line olmuş olmamıs, ufaktan bişiler yapmaya calışıoruz elimizden geldiğince... :) peki aksesuar çeşidi, elinde bulunabilirliği açısından, en geniş opel bayi hangisi?? VXR demişsin mesela, aklıma hiç gelmemişti o amblemi kullanabilecegim, arka taraftada gercekten hoş durur düşününce, bulabilirsem alırım... :good:

Geri