Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aksesuar çeşidi olarak benim gördüğüm en çok seçenek Gedizlerde var,ancak kullanılan program ( eCars21) her opelde oldugu için hepsinde vardır düşüncesindeyim. Küçük Opel bayilerinde yok ama,servisi olanlar getiriyor sadece. Odak - gedizler olabilir.

arkadaşlar ne gariptir ki corsa d araçlarda karşılaştırma yaptıkça ilginç ayrıntılar ortaya çıkıyor mesela geçen showroom da gezerken bazı essentia modellerinin kadranlarının metal çerçeveli olduğu dikkatimi çekti aralarında sadece bir essentianın ki metal değildi,orjinalde kitapçıkta söylenene göre böyle olmaması gerekliydi bu özellik enjoy ve üst modellerinde mevcut olmalıydı,satış görevlisini çağırdım dedim bunlarda niye çerçeve var da şunda yok,o da anlayamadı ve sonra incelerken kadranı metal olan corsaların ecoflex diesel motorlu olduğunu farkettik,anlıyacağınız diesel ama essentia olanlarda kadranlar metal çerçeveli 1,2 benzinlilerde ise metal çerçeve yok

Çok garip şeyler var gerçekten. Mesela , Radyo gösterge ekranın üstündeki plastik kaplama ( cama dogru uzanan ) opelin database de yok. Fiyatı lazım oldu adamlar öyle bir parça bulamadı. :D , A stünu airbag yazan plastik bölüm de yok :P ..

Çok garip şeyler var gerçekten. Mesela , Radyo gösterge ekranın üstündeki plastik kaplama ( cama dogru uzanan ) opelin database de yok. Fiyatı lazım oldu adamlar öyle bir parça bulamadı. :D , A stünu airbag yazan plastik bölüm de yok :P ..

Emre
Bu cercevenin kod numaralari..Aradigin bu olabilir.
76063306.jpg

Cerceve 1: 62 34 669 (335р) 14$
Cerceve 2: 62 34 672 (356р) 15$

arkadaşlar ne gariptir ki corsa d araçlarda karşılaştırma yaptıkça ilginç ayrıntılar ortaya çıkıyor mesela geçen showroom da gezerken bazı essentia modellerinin kadranlarının metal çerçeveli olduğu dikkatimi çekti aralarında sadece bir essentianın ki metal değildi,orjinalde kitapçıkta söylenene göre böyle olmaması gerekliydi bu özellik enjoy ve üst modellerinde mevcut olmalıydı,satış görevlisini çağırdım dedim bunlarda niye çerçeve var da şunda yok,o da anlayamadı ve sonra incelerken kadranı metal olan corsaların ecoflex diesel motorlu olduğunu farkettik,anlıyacağınız diesel ama essentia olanlarda kadranlar metal çerçeveli 1,2 benzinlilerde ise metal çerçeve yok

Bu ayrinti benimde dikkatimi cekti,benim aracim essentia kadranimda metal halak yok ,aracim 2007 subat cikisli. Metal halka olanlari enjoy ve cosmo donanimlar olarak dusundum. Belkide 2008 den sonra ecoflex dizellere eklemislerdir. Bir baska ayrintida, havalandirma izgaralarindaki kucuk krom parcalar, bunlarda yeni eklenmis.

Pekı arkadaslar orjınal MP3 lu corsalarda 7 kolon oldugunu bılıyormusunu :)

Radyo ekranında cama dogru gıderken yuvarlak bır plastıgın oldugu kısım..Opel sordugumda orası hava temızlıyı ıle ılgılı bısı dedıler ama aracıma tesısat yaparken farkettım orası aslında altında ufak 10 cm lık bır kolon olan bı yuva : )

Pekı arkadaslar orjınal MP3 lu corsalarda 7 kolon oldugunu bılıyormusunu :)

Radyo ekranında cama dogru gıderken yuvarlak bır plastıgın oldugu kısım..Opel sordugumda orası hava temızlıyı ıle ılgılı bısı dedıler ama aracıma tesısat yaparken farkettım orası aslında altında ufak 10 cm lık bır kolon olan bı yuva : )

Benim arabadada 7 kolon var....

mp3 lü olanlarda
ön kapılarda 2 küçük + 2 büyük
arka kapılarda 2 büyük
bide ön cama uzanan yerde 1 hoparlör var
toplarsak 7 ediyo tahminimce :)
ama kalitesi o kadar iyi değil bence

bu arada corsa çıtasız çok daha güzel olmuş , yaris i andırmış yan tarafı.

çıkarttırsak boya masrafı falan çıkarmı ?

bendede 2008 1.2 corsa enjoy var. Daha 25 günlük. Yanlız aracımın içine ettiler. sol tarafı Boydan boya babasız biri çizmiş, yetmezmiş gibi biri bugün otoparkda parkdan çıkarken çamurluğuma sürtmüş. Ya ben daha ilk taksidini ödemedim:mad: araç pert olcak neredeyse:D Aslında bir sorum var. Ön tarafda plakanın üstündeki opel logosunun altında siyah ızgarayı nikelejlayan varmı? Yada göreniniz. Aksesuarcılarda yok çünkü, Başka bir yolla yapılırmı acaba? Hayal edince çok tatlı duruyor:p

benım arabada var dun yaptırdım ön nıklajı fena oldu
birbir orjinali benım arkadasım yapıyor yakında ön tamponun ordaki siyah yerlerede nikalaj yapılacak sislerin oldugu yer bunlar orjinal yapıstırma tarzıdır cam citalarınıda nilaj yaptırdım bu hafta birde body kit yapılıyor sipariş verdim hfta sonu hepsinin resimlerini koyarı

Ekli dosyalar

• SP_A0271.webp
    SP_A0271.webp
    37.5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Geri