Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
banada olmuştu halit.çok dik bi yokuşa git yükselir.zaten şu şartlarda 20lira zo kıpırdatır ibreyi arabanın kusuru yok:)

Artik 20 ytl hic kipirdatmiyorm ibreyi, dunyanin en pahali yakitini kullaniyoruz, yinede trafik arac dolu.

Dun istanbulda kilometrelerce arac konvoylari olusmus. Benzinin litresi 10 ytl de olsa yinede fark edecegini sanmiyorum.Zaten yakinda tek-cift uygulamasina baslarlar.

kapanmış bir konuydu gerci ama ben bgn reis servise gittm cruise control taktırmak için taktılar ama olmadı.haberiniz olsun arabalarımızda cruise control yeri var ama ona uygun program yok (cosmo haric galiba). adam belki ilerde talep olursa opel öyle bi program yapar dedi.corsa d ler icin anlıyacağınız olmuyo şimdilik!

kapanmış bir konuydu gerci ama ben bgn reis servise gittm cruise control taktırmak için taktılar ama olmadı.haberiniz olsun arabalarımızda cruise control yeri var ama ona uygun program yok (cosmo haric galiba). adam belki ilerde talep olursa opel öyle bi program yapar dedi.corsa d ler icin anlıyacağınız olmuyo şimdilik!
yanlışınız olmasın hem ben hemde arkadaşımın arabasında var.mersin gedizler opel servisinde taktırdık.ikimizinde aracı corsa d enjoy....

cruise control bunun net fiatı nedir 120 den 180 ytl kadar fiat var
fiat sabit degilmi

Ben 2008 corsa enjoy 1.3 cdti 90hp aracıma taktırdım ve kullanıyorum, ben ce de bir yanlışınız var. Ayrıca Cruise control sadece silecek kolunun değişiminden ibaret değil, aracın bilgisayara bağlanıp o fonksiyonunun faal edilmesi gerekiyor... Zannedersem sizin yaptırdığınız servis onu becerememiş başka bir serviste 5 dakikada faal edebilirler...

evet kolu değiştirdiler ama programı yapamadılar. corsa d icin program yok dediler. belki de benm araba essentia diye olmadı bilemiyorum artık. reiste fiyat 100 ytl uygun bir fiyattı aama olmadı.

arkadaşlar evet haklsınız. Bugün 20yl'lik mazot daha aldım ibre hareketlendi. Mazot yükseldikçe yükselmeyecek bizim ibreler.

benim aracım 2007 njoy ben aldığımda hediye olarak taktılar cruse control'ü. hiçbir problem yok yani...

Geri