Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet shellin yanındaki 100 ytl fiyat verdiler.git denet bence yarım saat sürüyor.olursa haberimz olsn:)

Tamam şu direksiyon kutusu teleskobik bilmemnesi için çağırdılar tüm yeni corsalarda varmış bu sorun!! Onun parçası gelince CC yi de sorucam!! haber veririm bu haftasonuna!!!

Tamam şu direksiyon kutusu teleskobik bilmemnesi için çağırdılar tüm yeni corsalarda varmış bu sorun!! Onun parçası gelince CC yi de sorucam!! haber veririm bu haftasonuna!!!

Bu mesele konuşulmuştu, ve belli bir aralıktaki şasi numaralarına göre geri çağrılıyordu C'monlar. Takip ettiğim kadarıyla da hep dizeller çağrıldı. Gerçi bizim çağrılmayacağımızın da garantisi yok.

ben servisi aradım bu çağrılma olayıyla ilgili sadece dizelleri çağrıyoruz sizinki benzinli gerek yok dediler

bu servisler sanırım ne yaptıklarını bilmiyor.
telefonla görüştüğümde gelmem gerektiğini söylediler.servise gidince 15 dk. sonra gelmenize gerek yoktu dediler.....

Bu mesele konuşulmuştu, ve belli bir aralıktaki şasi numaralarına göre geri çağrılıyordu C'monlar. Takip ettiğim kadarıyla da hep dizeller çağrıldı. Gerçi bizim çağrılmayacağımızın da garantisi yok.

Arkadaşlar lütfen yapmayın!! Araba dizel diye de herşeyide farlı değil abartmayın artık yaa!!! O parça dizel de de Benzinlide de aynı nasıl farlar kaliperler aynıysa oda öyle!!!

Kaldı ki benim araba benzinli bide üstüne üstlük bu pazara randevu verdiler!! Bence siz o işi bidaha sorun!!! çünkü bunlar servisleri meşgul eden şeyler yapmak istemeyebilirler Hertürlü adam var memlekette!!!

Geri