Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu da benim c'monum nezamandır ekleyemedim resimerini kısmet olmadı.2 gün evvel kendi ellerimle yıkadım sonra da boya koruma yaptım. Bence fena olmadı ama bilmiyorum ne kadar kalıcı olur.

Ekli dosyalar

• miniminiphoto-0054.webp
    miniminiphoto-0054.webp
    18.4 KB · Görüntüleme: 30
  • miniminiphoto-0055.webp
    miniminiphoto-0055.webp
    13.3 KB · Görüntüleme: 21
  • miniminiphoto-0056.webp
    miniminiphoto-0056.webp
    14.8 KB · Görüntüleme: 22
Ah birde ben çekebilsem şu fotoğraları. Geçen kardeşimin makinesini aldım çekeyim diye çekemeden geri verdim. İnşallah bayramda çekerim...

bu da benim c'monum nezamandır ekleyemedim resimerini kısmet olmadı.2 gün evvel kendi ellerimle yıkadım sonra da boya koruma yaptım. Bence fena olmadı ama bilmiyorum ne kadar kalıcı olur.

hayırlı uğurlu olsun. Güle güle günlerde bin inşallah.

Ah birde ben çekebilsem şu fotoğraları. Geçen kardeşimin makinesini aldım çekeyim diye çekemeden geri verdim. İnşallah bayramda çekerim...

Çekersin abi yaa... Ne acelesi var. Yax gelsin hele bi:D

cmonbayramyh7.jpg

bu arada burak arkadasımızda resimleri görümce aklıma geldi.bu c'monun bebeklerini alanınınz oldu mu? ben boyner satıyor diye duydum ama henüz ankara'da bulamadım.

bu arada burak arkadasımızda resimleri görümce aklıma geldi.bu c'monun bebeklerini alanınınz oldu mu? ben boyner satıyor diye duydum ama henüz ankara'da bulamadım.

bi ara satılıyordu geliride okuyamayan çocuklaramıydı neydi bağışlanıyodu bende alacaktım gittiğimde çeşit bulamamıştım sonrada kalmadı zaten...

Geri