Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
c'de 3-4 dk, d'de 6-7 dk da kuruyor. takıntılı bir tip olaraktan sürekli kullanıyorum da :)

ben çok mecbur kalmadıkça ayna ve arka cam rezistansını kullanmıyorum. Yakıtı etkiliyor:D

bugun firsatdan istifade sasmazdaki can can otoya ugradim( yanilmiyorsam Burak tavsiye etmisdi) kapi kollarina krom kaplama taktirdim, gercekten astra h ki cuk diye oturdu.Fiyatida servislere gore hesapliydi.Ordaki adam zenon farda kampanya var, kesin taktir dedi( cin mali, 149 ytl) .Biraz niyetlenir gibi oldum, kaputu acdik far degistirme unitesine ustanin eli girmedi.Illa tamponu sokcez dedi, ayrica normal fari cikartipda zenonu takinca. Ariza gibi algilayip uyari verebilir dedi. Bende garanti bozulur diye simdilik vacgectim.

Benim sorum daha once corsa d ye zenon taktiran varmi? Ayrica philips ambuller cifti 80 lira, motor takmaya gerek duymadan, farlari zenon gorunumlu yapmakta.Tavsiyelerinizi bekliyorum..:good:

evet ben tavsiye etmiştim...ahmet abi zenon farmı 149 anlamadım?yoksa sadece ampulumu değişiyor o fiyata.eğer sadece ampulse usta becerememiş normal kaputu açıp ampul değişimi yapılıyor kitapçıkta tarifi var.ama farsa onun değişimini bilemeyeceğim.kapı kolların hayırlı olsun bende bahara doğru vam çıtası kapı bandı için gidicem oraya...

Yok Burakcim sadece ampulu degistirmiyor.bayagi bildigin motorlu, zenon far.Yani zenon gorunum degil, bilhakis zenon.149 ytl zenon kiti icin hesaplimi ??( sadece kisa farlara takiliyor zenon kiti, istenirse parklarin ampulleri degisiliniyor zenon gorunumlu oluyor)

Far unitesinin onunde yanilmiyorsam hava filtresi filan var yani el girmiyor, yani girsede zenon kiti yerlestirmek cok zor.Bende tamponu sokmemiz lazim diyince caydim.Tampon sokmeden el nasil ulasiyor oralara?

kitapçıkta var abi eğer yoksa söyle ben yazıyım buraya nasıl ampul değiştiğini.valla ben xenon fiyatlarını anlamamda bence sağlıklı bir durum değil.görüş mesafen düşer o tür farlardabence çünkü sarı (orijinalinde olan) dalga boyu daha yüksek beyaza ve maviye göre.oyüzden ben ilerde en fazla ampulunu değiştebilirim oda kelvini aşırı yüksek olmayanlardan.ama tercih meselesi tabi...

kenan ozaman kuruyoruz bi fabrika mezun olunca:Ddüşünsene çok zengin oluyomuşuz ben yine corsaya sen yine zafiraya biniyosun:D

Geri