Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bildiğiniz üzere ab yasaları gereğince kamyonların arka tamponlarına yazı yazmak yasaklanacakmışşşş.
ben bu bağlamda dikiz aynası üzerine yazı yazdıracağım...
gelen vuurdu vurdu vurdu giden vurduuu vurdu vurdu
diye...

Kolçak Taktirmak Isteyen Kolçak Bulundu

031buu9.jpg
481bkm6.jpg

721bkc6.jpg

e01bip9.jpg

arkadaşlar resimdeki kolçak armster marka ithal orjinal beylikdüzünde ithalatçısını buldum normalde 175 ytl ye takıyorlar ancak görüştüm toplu taktırırsak 150 ytl ye takacaklar ilgilenen c'moncu arkadaşlar veya opelciler varsa lütfen bildirsin

Son düzenleme:
031buu9.jpg
481bkm6.jpg

721bkc6.jpg

e01bip9.jpg

arkadaşlar resimdeki kolçak armster marka ithal orjinal beylikdüzünde ithalatçısını buldum normalde 175 ytl ye takıyorlar ancak görüştüm toplu taktırırsak 150 ytl ye takacaklar ilgilenen c'moncu arkadaşlar veya opelciler varsa lütfen bildirsin

hepsiburada.com estore gibi sitelerde aynısı 28 ytl.!! ben 1 tane istedim dün hatta. bu siyahı, grisi de var.

bildiğiniz üzere ab yasaları gereğince kamyonların arka tamponlarına yazı yazmak yasaklanacakmışşşş.
ben bu bağlamda dikiz aynası üzerine yazı yazdıracağım...
gelen vuurdu vurdu vurdu giden vurduuu vurdu vurdu
diye...

geçmiş olsun. köprüden geçerken gişelerde de aynaya dikkat edin arkadaşlar. ben geçen gün sürttüm de :D

bana aynısı gibi gelmedi bağlantı noktalarına dikkat et sabitlemeden kullanıcam derken neyi kastettin

aynısı olmasa noolur? fiyat farkına bak :D bunu alta yada yan taraflara vidalıyorlarya, yada arkada ayak kısmında da vidalama yeri olabiliyor. kullananların dediğine göre yamulma, el frenini az da olsa bile engelleme yapabiliyormuş. o yüzden sabitlemeden koltukların araya sıkıştırıp kullanacağım, istediğim zaman çıkarırım diye düşünüyorum.

aynısı olmasa noolur? fiyat farkına bak :D bunu alta yada yan taraflara vidalıyorlarya, yada arkada ayak kısmında da vidalama yeri olabiliyor. kullananların dediğine göre yamulma, el frenini az da olsa bile engelleme yapabiliyormuş. o yüzden sabitlemeden koltukların araya sıkıştırıp kullanacağım, istediğim zaman çıkarırım diye düşünüyorum.

bence bu tip aksesuarlar araca bir kez takılıyor takmışken iyisini takmak istiyorum. sabitlemeden kullanılan kolçağın sağlıklı olacağı kanısında değilim

Geri