Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hi_cazz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
CIMG1222.webp

CIMG1224.webp

CIMG1225.webp

CIMG1227.webp

CIMG1230.webp
aynen Ahmet arkadaşımızın dediği gibi bu aparatı bir kez taktıracam fiyatı biraz yüksek gelebilir ilk bakışta ama ileride sorun çıkaracak ucuz bişey taktırmaktansa içime sineni taktırma taraftarıyım bu arada Ahmet senin kolçağın resmini koyabililrsen sevinirim bir de hangi serviste kaça taktırdın öğrenebililrmiyim

Bulent ben ankarada opan opel yetkili servisde taktirdim biraz pazarlikla 240 , 6 ya boldurdum ayrica.Gecenlerde bir tane foto koymusdum, konuya aciklik getirmek icin bir kac tane daha ekliyorum.Senin buldugun toptanci ile opel servisler ayni urunu satiyorlar.Toptancidanda alinca daha hesapli olur diye dusunuyorum.Opel servislerininde satdigi marka armster baskasi degil.

Ekli dosyayı görüntüle 1431

Ekli dosyayı görüntüle 1432

Ekli dosyayı görüntüle 1433

Ekli dosyayı görüntüle 1434

Ekli dosyayı görüntüle 1435

Bulent ben ankarada opan opel yetkili servisde taktirdim biraz pazarlikla 240 , 6 ya boldurdum ayrica.Gecenlerde bir tane foto koymusdum, konuya aciklik getirmek icin bir kac tane daha ekliyorum.Senin buldugun toptanci ile opel servisler ayni urunu satiyorlar.Toptancidanda alinca daha hesapli olur diye dusunuyorum.Opel servislerininde satdigi marka armster baskasi degil.

tıpkısının aynısı armster bu servislerin taktığının aynısı ben en kısa sürede bundan taktıracam. taktırmak isteyen arkadaşlar varsa buraya yazsın toplu taktırırsak belki biraz daha indirim yaptırtırız beylikdüzündeki bu firma zaten armsterin ithalatçısı daha uygun bir yer bulacağımızı sanmam

bu arada fotoğraf için ve beni aydınlattığın için çok teşekkür ederim

Ekli dosyayı görüntüle 1431

Ekli dosyayı görüntüle 1432

Ekli dosyayı görüntüle 1433

Ekli dosyayı görüntüle 1434

Ekli dosyayı görüntüle 1435

peki Ahmet herhangibir sorun yaşıyormusun ses, oynama vb.

kolçak gerçekten çok şık duruyor.ben bir yandan taktırmayı isterken bir yandan da yanıma bir oturdumu sıkışırız diye sıkıntı yapıyorum....kararsızım yaniii.
bu arada dikiz aynasını yarın 15 ytl ye onaracaklar.önce fiber yada buna benzer ile yama yapıp boyanacakmışşş.bir iki saate biter dediler...
umarım güzel olur...

kolçak gerçekten çok şık duruyor.ben bir yandan taktırmayı isterken bir yandan da yanıma bir oturdumu sıkışırız diye sıkıntı yapıyorum....kararsızım yaniii.
bu arada dikiz aynasını yarın 15 ytl ye onaracaklar.önce fiber yada buna benzer ile yama yapıp boyanacakmışşş.bir iki saate biter dediler...
umarım güzel olur...

Bayağı uygunmuş fiyat. Nerde yaptırıyorsun? Aslında bu fiyat için sorulmayacak bir soru ama...

Geri