Forumumuzda ki Tigralar Buraya...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nihal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sadece destek için burdayız muharrem abi yanışmışsın sen benimki görmedin sanırm:D:D

altı sarısı tigraa benimde hoşuma gidiyo kara kızım kadar olmasada:D

TİGRALARI BEĞENİRİM. kimseye de gıcık vermek niyetinde diilim. ama affınıza sığınarak bişi sormak istiyorum. tigraya niye travesti arabası derler? ne alaka? sadece ankaradamı bu geyik onu da bilmiyorum ama şimdiye kdr ne zmn bi tigra lafı gecse bu geyik döner. hatta bi arkadas tigra istiyodu. babası da tam alacaktı ki adamcağız bu geyiği duymuş gitti clio sedan aldı :mad:.
hatta "forumumzdaki tigracılar buraya" diye bi başlığa cvp yazan uye sayısı bi elin parmaklarını geçmiyorsa, buna bu sacma geyiğin insanları tigradan çekinmeye itmesi sebep olmasın?

hakkatten nedir bu geyik?

sürç-i lisan ettiysek affola...

NİHAL,
Ben de destek vereyim dedim....

HEP DESTEK, TAM DESTEK !!!!!!!

:good: :good: :good: :good: :good:

tigranın rengi biraz değişik geldi alışmışım civciv sarısına ama güzeldir heralde.yanlız resimdeki mekan 10 numara.offf tatil istiyorummmmmmmmmm

TİGRALARI BEĞENİRİM. kimseye de gıcık vermek niyetinde diilim. ama affınıza sığınarak bişi sormak istiyorum. tigraya niye travesti arabası derler? ne alaka? sadece ankaradamı bu geyik onu da bilmiyorum ama şimdiye kdr ne zmn bi tigra lafı gecse bu geyik döner. hatta bi arkadas tigra istiyodu. babası da tam alacaktı ki adamcağız bu geyiği duymuş gitti clio sedan aldı :mad:.
hatta "forumumzdaki tigracılar buraya" diye bi başlığa cvp yazan uye sayısı bi elin parmaklarını geçmiyorsa, buna bu sacma geyiğin insanları tigradan çekinmeye itmesi sebep olmasın?

hakkatten nedir bu geyik?

sürç-i lisan ettiysek affola...

istanbul da ki travestiler genelde tigra kullanıyormuş,bundan ötürü bu canım aracın adı çıkmış....ama ben buna hiç takılmam yani.kim ne derse desin...;) arabamı seviyorsam no problemo...:good:

eski kasadan gördügümde eğer temizse ve siyahSA DÖNÜP Bİ DAHA BAKAR MAŞŞŞALLAH derim..

Tigraya hep destek tam destek...gerçekten toplumumuzdaki şu saçma sapan düşünceyi yok etmemiz lazım..
Tabi insan deniz kıyısnda yaşayınca resimleride böyle manzaralı oluyor :)

2 senedir tigraya biniyorum en ufak bı rahatsızlık verıcı davranısla karsılasmadım ankaradan bahsedılıyor genelde ama ben boyle bı sıkıntı yasamıyorum aracımdan oldukcada memnunum daha sportif hale getirmek içinde degisiklikler yapıyorum ve uyelerimizlede paylasarak yorum ve fıkırler alıyorum opelim nete boyle seviyeli ve duzgun bi forum ortamı sagladıkları ıcın tsk ediyorum

Oooo ben yokken hareketlenmiş burası :) ...

tigra hımm nihal bence sende bi corsa al valla en azından tigra konusuna corsacıların yazmasından kurtulmuş olursun. gel forumun en güzel en cici corsası olan (tabi bu bence) bm1210 nu satayım sana :)
yinede yaşasın opel kardeşligi demek istiyorum

Tavsiye için teşekkür ediyorum. Corsa çok güzel araba, beğeniyorum ama ben Tigramdan vazgeçemem. Travesti arabası olayını, arabayı aldıktan sonra duydum, güldüm geçtim. Gereksiz bi geyik.. Mekanı beğenen arkadaşlarımız buyrun misafirimiz olun, sizinde böyle güzel deniz manzaralı fotoğraflarınız olsun :D ..

Yaşasın Opel Kardeşliği

Yaşasın Opelim.Net Ailesi

:pon: :pon:​

Oooo ben yokken hareketlenmiş burası :) ...

Tavsiye için teşekkür ediyorum. Corsa çok güzel araba, beğeniyorum ama ben Tigramdan vazgeçemem. Travesti arabası olayını, arabayı aldıktan sonra duydum, güldüm geçtim. Gereksiz bi geyik.. Mekanı beğenen arkadaşlarımız buyrun misafirimiz olun, sizinde böyle güzel deniz manzaralı fotoğraflarınız olsun :D ..

Yaşasın Opel Kardeşliği

Yaşasın Opelim.Net Ailesi

:pon: :pon:​

valla bir haftaddır megane cuppe kullanıyorum onada aynı şeyi diyorlar hatta az önce maltepe sahil yolundan gelirken önce bi gri megane cuppe yanaştı aa iki travesti
2 dakka geçmedi bu sefer sarı bir tigra yine onlardan ama aldırmıyorum sende iyi yapıyorsun valla ne yayi bmw mercedes binenide çok görüyorum o arabalardamı onların arabası gülüyorum gazlayıp geiçyorum öyle diyenleri:)

misafirlik konusuna gelince denizi olmayanlar düşünsün artık ;)

araban güzel kazasız belasız hayırlı günlerde güzelce kullanmak nasip olsun.

Geri