Full opcom arıyorum

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkçe ve en son sürüm,içinde herşeyi olan ve tam sıfır opcom arıyorum.link vs yardımcı olurmusunuz?bende astra h 2009 var bide uyumlu olması lazım.türkçeler bazı araçlara uyum sağlamıyo diye duydum ne kadar doğrudur?menüleri ve herşeyi tam olması için ve başarılı çalışması için hangi yazılım lısını ve hangi dilde almamızı önerirsiniz?

Son düzenleme:
1- orj. op-com yaklaşık 350 euro civarıdır bknz:http://www.ebay.de/itm/OP-COM-Opel-Diagnose-Interface-Tester-OBD2-Diagnosegerat-OBD-2-OP-COM-Original-/320785510979?pt=Elektroger%C3%A4te&hash=item4ab04e7243&_uhb=1#ht_5208wt_1163 yani 50tlden başlayıp giden fiyatlara satılan cihazlar clone'dur.

2- Eski yazılımlarda crackleyerek her çıkan yazılım kullanılabiliyordu fakat 2010 yılında yazılım değiştirildi ve o günden beri çıkan hiç bir yazılım çözülemedi bu yüzden bu yazılım internette 08/2010 chine clone diye gezer durur ve ingilizcedir.

3-Türkçeye gelince programın türkçeleştirilmesi türkiye distiribütörü tarafından yapılıyor. 2006 yılı yazılımı bir şekilde internete düşmüş ama o zamandan bu zamana kimse yüzlerce lira verip distribütörden orj. almadığı için daha yeni olanı internete düşmedi.

4-Clone cihazlarda kullanılabilen son yazılım olan 2010/08 yazılımı 1,39 firmwareini destekler bu yüzden 1,45 diye daha fazla para vermeyin boşuna olur zaten 10 saniyede firmware yükseltiliyor ama dediğim gibi gerek yok çünkü kullanabileceğiniz software yok.

Kısacası önünüze gelen ilk clone cihazı alabilirsiniz hepsi aynı fakat 2009 model bir araçta clone cihazı sadece ingilizce kullanabiliyorsunuz illa türkçe derseniz 2006 yazılımyla 2006 astra h olarak girebilirsiniz fakat 2010 yazılımına göre bir çok eksiği var yada 800tl civarı para verip orj. türkçe son yazılımlısını distiribütörden alabilirsiniz

Son düzenleme:
Geri