geçmiş olsun ahmet

Geçmiş olsun kardeşim tampon bir yere takılmış gibi duruyor.Neyse ki çok hasar yok.Allah beterinden korusun trafik çok dikkat istiyor...

Teşekkür ederim kerem abi pamponun kenarlarındaki vidalar sayesinde düşmedi ama tırnaklarından çıktı.

O değil arkadan vurduğum arabaya 5 kmdir yol ver diye işaret ediyorum ama arkadaş canlı bomba gibi öndeki arabayı sollamaya çalışır beceremez tekrar içeri girer sonrada önümde pat diye durdu gerçi bende hatalıyım biraz takip mesafesini az bıraktım ama yavaş gitmeseydim ve sağa kırmasaydım bodozlama dalcaktım arabaya. Tamponundaki ufacık çizik için bile götürelim sanayiye yaptıralım yada polisi çağıralım dedim ama arkadaş yanındaki hatuna artislik yapcak diye caz yapmaya başladı. Dua etsin yanındaki bayana yoksa dövebilirdim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kerem abi pamponun kenarlarındaki vidalar sayesinde düşmedi ama tırnaklarından çıktı.

O değil arkadan vurduğum arabaya 5 kmdir yol ver diye işaret ediyorum ama arkadaş canlı bomba gibi öndeki arabayı sollamaya çalışır beceremez tekrar içeri girer sonrada önümde pat diye durdu gerçi bende hatalıyım biraz takip mesafesini az bıraktım ama yavaş gitmeseydim ve sağa kırmasaydım bodozlama dalcaktım arabaya.

Ah şu takip mesafesi ahhhh :( arkadaşlar hepimizin uyması gereken en önemli kurallardan malesef.Ben ne olursa olsun takip mesafesini korurum.Maximum dikkatle sürerim.1 kazam bile yok yada kural ihlalim ama Kazadan polisten çok korkarım ayıptır sölemesi :) benim ehliyetim H sınıfı araba otomatik ama babamın üzerine polise hiç denk gelmedim ama denk gelse ne yapar hiçbilmiyorum.ceza mı yazar_?aracı mı bağlar_?:confused:

Ah şu takip mesafesi ahhhh :( arkadaşlar hepimizin uyması gereken en önemli kurallardan malesef.Ben ne olursa olsun takip mesafesini korurum.Maximum dikkatle sürerim.1 kazam bile yok yada kural ihlalim ama Kazadan polisten çok korkarım ayıptır sölemesi :) benim ehliyetim H sınıfı araba otomatik ama babamın üzerine polise hiç denk gelmedim ama denk gelse ne yapar hiçbilmiyorum.ceza mı yazar_?aracı mı bağlar_?:confused:

İşte abi hatamızın cezasını gördük bugün Allah korudu daha kötüsüde olabilirdi.

büyük geçmiş olsun kardeş, Allah beterinden korusun..

Geri