geçmiş olsun ahmet

gçmiş olsn

Ah şu takip mesafesi ahhhh :( arkadaşlar hepimizin uyması gereken en önemli kurallardan malesef.Ben ne olursa olsun takip mesafesini korurum.Maximum dikkatle sürerim.1 kazam bile yok yada kural ihlalim ama Kazadan polisten çok korkarım ayıptır sölemesi :) benim ehliyetim H sınıfı araba otomatik ama babamın üzerine polise hiç denk gelmedim ama denk gelse ne yapar hiçbilmiyorum.ceza mı yazar_?aracı mı bağlar_?:confused:

bende H sınıfı ehliyetle kullanıyorum kullandığı cihaz ve protezler bölümünde otomatik vitesli araç kullanabilir yazıyorsa kimin üstüne olduğu farketmez her otomatik vitesli aracı kullanabilirsin ama orda özel tertibatlı araç kullanabilir yazıyorsa sakat durum ben kaza yaptım ve bunu benim dosyama yetersiz ehliyet diyerek geçti kasko bile ödememişti masrafı üstüne ehliyetsiz gibi cezada yedik... sonradan mahkeme kararıyla düzeldi herşey tabi bizim lehimize döndü ama neyse yani otomatik vitesli kullanabilir yazıyosa her otomatiği kullanabilirsin ama özel tertibatlı yazıyosa kullanamazsın prosedür böyle die biliyorum ki eminimde böyle olduğuna

geçmiş olsun...

geçmiş olsun

Hepinize çok teşekkür ederim ama artık yemin ediyorum katil olcam bu trafikte daha 15 dakika önce tali yoldan serserinin biri sağına soluna bakmadan önüme fırladı nasıl sıyrıldım ben bile bilmiyorum her önüne gelen ehliyet alıyor.:mad:

Ahmet kardeşim bi okut üflet kendini :D nazar boncuğu neyim olsun...Ben küçükken yüzüme hacı tükürmüş efsunlandım :kop:

Geri