Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuklar için fiyat durumları nasıl, kaç yaşa kadar ücretsiz veya indirimli. Onu da belirtirsek daha iyi olur.

sadece yemek mi yiyeceksiniz? o zman kisa surecek...
bu arada uzgunum loop diye atladim, yanlis anlamayin yine beni :)

derdimiz aslında yemek değil her sene bir araya gelmek. sonuçta sadece yemek için en azından ben Abanta gitmem. gezmeye eğlenmeye giderim yemekten önce.
tavlası olan getirsin yemekten sonra çay eşliğinde tavla turnuvası yaparız :D

Ne yemekmiş be arkadaş :D:D 20-25 liraya Abantta tıka basa nasıl doyulur arkadaşlar? Etin kilosu en kötü yerde 20 liradır.. Ben doyacam desem sadece 40 lira ete vermem lazım :D:D Ayrıyetten fazla yemek isteyenede serbest.. 5 senedir yemek muhabbeti dönmeyen Abant organizasyonunda bu sene bir açlık konusudur gidiyor.. Hayırlısı

Ne yemekmiş be arkadaş :D:D 20-25 liraya Abantta tıka basa nasıl doyulur arkadaşlar? Etin kilosu en kötü yerde 20 liradır.. Ben doyacam desem sadece 40 lira ete vermem lazım :D:D Ayrıyetten fazla yemek isteyenede serbest.. 5 senedir yemek muhabbeti dönmeyen Abant organizasyonunda bu sene bir açlık konusudur gidiyor.. Hayırlısı
usta en iyisi biz illegalleri başlatalım

1.yezocan +2
2.savaş +2
3.AdVeS
4.BY_Corsa +1
5.k@dir +1
6.06volkan38
7.OKİ +1
8.Respect + 1
9.gsi.mert+2
10.ibrahim_67
11. Taner Erbay
12. Dragon +2
13. Hekimoğlu + 2
14.BiCooZ +2
15.mert0
16.isotta+6
17.Zümrüt+?
18.oddo54 (kesin değil)
19.whiteaction +2
20.falcon_78 +3 (kesin değil)
21.textilman
22.uğurserhan +1
23. weSti555 + 2
24. deniz_serdar
25.LND+1
26.KRM_KNDMR
27-İbrahim Soydan
28-KADETT +1
28-cersej +1
29-BYMUSTANG
30-banazlıkasap

Serhat sensiz olmaz sen ne kadar naz etsende sitemizin maskotu Mustafanın babası olman dolayısıyla mecbur geliyorsun. bu arada çaktırmadan bu hafta sonu piknik yapalım. :D antreman olur
başkan cumartesi konuşalım yatılı misafirimiz var cuma gidecekler gibi giderlerse ufak bir organizyasyon yapalım size son special yelimden yapacam

valla ustam ben yemek mevzusuna takıntılıyım benim yaptığım organizasyonları herkes bilir aç kalan olmaz lezzeten millet ölür hatta. neyse ben susucam beklicem yapıcak bişey yok. ben bu konuyuda bi daha açmıcam sadece o günün sonunda açıcam inşallah bekleneni verir.

yemek konusunda takıntılısın farkettim.yaptığın organizsyonlara bi lafım olmadı,inşallah daha da iyilerini yaparsın.bu abant organizasyonunu yapacağın gibi.susmanı gerektirecek bi konuda göremiyorum burda, sonuçta opelim.net ailesi olarak orda olacaz.daha önce olduğu gibi;)
ama sunu anlamış değilim kardeşim.

o günün sonunda açıcam inşallah bekleneni verir?????demişşin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri