Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biz giderken erken çıkalım da yine kahvaltı yapalım otobanda. hemde karpuZ keseriz :D

bu arada abiler biz nerde nasıl ve kaçta buluşacaz
Geçen sene Batıkent Cumhuriyet'te buluşmuştuk. Bir çok arkadaş orayı biliyor, gene orası olabilir.

Biz biraz erken gitmiştik, hem açık havada kahvaltımızı yaptık, hem de alışveriş yapıp eksikliklerimizi tamamlamıştık. Beklemek için otopark sorunu da yok.

Haklisin Savas Abi . Hatta hemen altina Tansas acildi Orasi tamami ile Bos park yeri Ne ararsanda var Hemen 100 meter Altta :)

Biz biraz erken gitmiştik, hem açık havada kahvaltımızı yaptık, hem de alışveriş yapıp eksikliklerimizi tamamlamıştık. Beklemek için otopark sorunu da yok.
abi kahvaltı biz kızılcahamam tarafında yerimiz var orda yaptık daha önceki gelişlerimizde. ama şimdi nasıl olur nasıl derler bilmiyorum ama netleştirmek lazım

Haklisin Savas Abi . Hatta hemen altina Tansas acildi Orasi tamami ile Bos park yeri Ne ararsanda var Hemen 100 meter Altta :)

Tansaş iyi fikir otopark var en azından.

abi kahvaltı biz kızılcahamam tarafında yerimiz var orda yaptık daha önceki gelişlerimizde. ama şimdi nasıl olur nasıl derler bilmiyorum ama netleştirmek lazım

Değişiklik olsun Kadir'cim bizede, senin dediğin yerde kahvaltı yapalım, sen bilirsin ağzının tadını.

yaa boşverin sabah araşırız:D
otobana girince 70. km de -m oil- ooooo tostu güzeldi oranın:D

Kahvaltı veya çay konusunu o yolu iyi bilen tecrübeli arkadaşlarla paylaşabiliriz.

aynen katılıyorum sana
yavuz öncesinde bi antreman mangalı yapalım biz istanbul tayfası :)
bu arada +2 beni eklememişsiniz listeye ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri