Gene zam...

benim aklimda daha güzel fikir varda patent yapmak lazim..:D
lakin önce yatirim yapip denemem lazim ondada para yok:(
yani masrafsiz bir araba :)

benim aklimda daha güzel fikir varda patent yapmak lazim..:D
lakin önce yatirim yapip denemem lazim ondada para yok:(
yani masrafsiz bir araba :)

benimde bir fikrim var, ufak bir elektrikli araba veya elektrikli motosiklet yapıp, arkasına da römork bağlayıp güneş paneli koymayı düşüyorum.. panelden gelen elektrik aracı yürütür, böylece masraf olmaz.. nasıl fikir :D

hadi geçmiş olsu yakında dieselede gelir zam merak etmmeyin:D

benimde bir fikrim var, ufak bir elektrikli araba veya elektrikli motosiklet yapıp, arkasına da römork bağlayıp güneş paneli koymayı düşüyorum.. panelden gelen elektrik aracı yürütür, böylece masraf olmaz.. nasıl fikir :D

benimki öyle basit bir is degil ne yazikki :)

ilk polisi gördün mü hop kardeşim nereye gidiyon sen diye bağlarlar sonrabir ton ceza birde polislerin kendilerini bişey zannedipte kasıla kasıla aşağalamaları yokmu ne seneryo yazdım ama:)

şaka bir yana şu twizy gelirse alıcam ama kesin kez gelsede çabucak alsak.. tabi ucuz olursa tahminim 12-13 bin tl olur ikinci ele 8 bin tl lere düşdüğü an bir tane alıcam..

Dizele zam gelmeden yarın üstünüde fulleyim 200 km yaptım deponun 4te 1i bitmiştir

ya şu şeytan boş tabancaları dolduruyor ya,niye boş depoları doldurmuyor,hem mermi benzine göre daha pahalı ve bulması da bi o kadar zor.

Geri