Gene zam...

bilmiyorum onların özel indirimi var normal bize yapılan vergilendirme onlara yapılmıyor..

anladım, yani zam geldiğinde onlara atıyorum 3 kuruş geliyorsa bize 5 veya 7 kuruş geliyor. ama illaki geliyor. o yüzden dizele aşırı zam yapamayacakları görüşündeyim. sonuçta yolcu otobüsleri, yük kamyonları/tırları bizim aldığımız dizellerden alıyor (hoş onlar yurt dışından gelen kaçak mazotları kullanıp bi nevi ordan yırtıyorlar o ayrı :)) yani dizele zam demek hayata zam demek. o yüzden benzin kadar zamda bonkör olamıyorlar dizele

valla ben hiç bir kamyonun otobüsün durupda eurodizel aldığını görmedim kamyoncular 10 numara yağ kullanıyor :D :D

benzin 5 lirayı bulur sonra 6 lirayı bulur,ardından 7 liraya doğru yürür..biz gene almaya devam ederiz!

Hadi yaa ne zaman ...... ben hiç hissetmedim. Neden acaba? :o:o:o
Dünya'da herşey teknik, strateji mutlaka Türkiye'de bu oyunun içinde tutuluyordur. Şaşırmadım...:cool::cool::cool:

Şeytan hazır ülkemizde benzin ucuzken 2.0 Vectra'yı sat biraz da 2.5 Omega keyfini sür diyor :D.

Akaryakıt zamları için lütfen yeni konu açmayınız....

Konular birleştirilmiştir, buradan devam

kendime elektirkli arabamı yapsam ne yapsam hazır depoda eski çamaşır makinemizde var onun motorunu kullansam bir tane bise taksam gidermi gayet güzel gider iki tane aküde bağlandınmı deme keyfime türk işi elektrikli araç :D :D

Geri