gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa bence olayları çok daha büyütüp insanları iyice birbirlerinden uzaklaştırıyorsun. Sanal olarak kalan ayrılıklar böyle giderse gerçekte de bozulacak. Çok uzatıp büyütmemek gerek böyle şeyleri.
bencede herkese hayırlı forumlar dilerim hatta çöpe taşısak bu konuyu gelen giden okumasın yanlış anlaşılma olmasın

10 kere okurum 1 kere yazarım üye olduğumdan beri.haa belki suya sabuna dokunmuyor diyeceksiniz, neler geldi neler geçti.konunun a sını bile bilmiyorum ama sakin olmakta fayda var her zaman.keyifli forumlar herkese...

ya arkadaslar sımdı buradakı sıkıntıyı anlayamadım,birilerinin buradan gitmesi,banlanması ya da site kurması mı ,siteyi kurduktan sonra bizden oraya uyelerın geccs yapmasını sağlamak maksatlı mesaj,propaganda vs.yapması mı,mustafa senın o siteye uye olup banlanman mı ? ki sitemın sankı bu yönde benım biri cok ıyı dostum bırı kuzenım olan dunya ıyısı ıkı ınsana bırılerının bırsey demesı mı ki kim niye birşey diyecek onu da çözemedim bunların ensesıne vur ekmegını ağzından al tek kelam etmezler,kısaca bu laf kalabalıgı nıcın ben bu sıtede aktıf uyeyım, aytekını de tanırım ben bu konuyu okuyana dek onun site kurdugundan bırhaberdım, bu konu ne anlamadım yoksa ıyıce yaslanıyor muyum biz sitemızden de ,arkadaslarımızdan da ,aktivitelerimizden de ,paylaşımlarımızdan da memnunuz gereksız olmus bu konu bence ...ve uzamaması gerekır...

özür diliyerek bir şey söylemek isterim ben yeni üyeyim ama böyle bir şeyle karşılaşınca saatlerce okudum.. sadece cengiz seni tebrik ediyorum... tek kelimeyle olayı özetlemişsin... eğer yasak değilse bende o siteye üye olacağım... çok merak ettim...:D

bana dokunmayan yılan bin yaşasın..:D ben bu siteye 30. üyeyim çokta memnunm..allah herkeze nasip etsin:D

bencede herkese hayırlı forumlar dilerim hatta çöpe taşısak bu konuyu gelen giden okumasın yanlış anlaşılma olmasın

ben diyeceğimi dedim konuda gayet açık fikrimce. gelen giden okusun ki bu site bunları çok yaşamış demekki bunda bişeyler var ama yinde devam ettiğine göre rant meselesi ve herkeste bunu okusun görsün

ya arkadaslar sımdı buradakı sıkıntıyı anlayamadım,birilerinin buradan gitmesi,banlanması ya da site kurması mı ,siteyi kurduktan sonra bizden oraya uyelerın geccs yapmasını sağlamak maksatlı mesaj,propaganda vs.yapması mı,mustafa senın o siteye uye olup banlanman mı ? ki sitemın sankı bu yönde benım biri cok ıyı dostum bırı kuzenım olan dunya ıyısı ıkı ınsana bırılerının bırsey demesı mı ki kim niye birşey diyecek onu da çözemedim bunların ensesıne vur ekmegını ağzından al tek kelam etmezler,kısaca bu laf kalabalıgı nıcın ben bu sıtede aktıf uyeyım, aytekını de tanırım ben bu konuyu okuyana dek onun site kurdugundan bırhaberdım, bu konu ne anlamadım yoksa ıyıce yaslanıyor muyum biz sitemızden de ,arkadaslarımızdan da ,aktivitelerimizden de ,paylaşımlarımızdan da memnunuz gereksız olmus bu konu bence ...ve uzamaması gerekır...

cengiz abim dediğim gibi bunda benim herhangi bi menfaatim yok ne manevi nede maddi farkındaysan hiç bi derdim ve hiç tasamda yok. insanları yanlış bilgilendirme yapıpta yada ismini yada banlanana mağdur insanların üzerinten rant sağlanarak aktif üyelerin bilmedikleri sebepleri gerekçe bilip bu siteden uzaklaşmalarıdır ve uzaklaştıklarında burdan başka bi üyeyi alıp gitmesidir.
seninde yönetimde olduğunu biliyoruz ve şöyle bişey düşün birini mantıklı ve gerekçesi olarak banlıyorsun sonrada suçlu sen oluyorsun senin üzerinden kulaktan kulağa iş yapılıyor. kabul eder misin? ve araştıklarıma görede aytekin abi bu olayı araştırdığında sitede bazı arkadaşları uyarmış probaganda yapmayın diye. eee şimdi buna ne diceksiniz kim bozuyor bu arayı kim? ben yine söylüyorum aytekin abiyle aramda bişey yok... bunu bilin herkes aytekin abiyi bana söyleyip duruyor dert o değil ama kim neyi nasıl yönetiyor. ortalığı karıştıran kim? kimin garezi var?

ve yine tekrarlıyorum ben sadece yazılmasını gerektiğini söylüyorum bu bir karşı cephe değildir sadece bilgilendirme bu işin yolu bozuk diye. ama tabii beni karşı cephesine almaya çalışıyorlar o ayrı mesele.

cengiz abi birlikte mi yaşlanıyoruz :) seni seviyorum gormesemde. iskender buyuğe benziyor bu profil resmin. ona bayılıyorum, saygı duyuyorum :) ortam şenlensin. kimse kimseyi kırmasın. sanaldayız. eğlenelim paylaşalım geçelim. gerginliğe yer yuookkk :)

özür diliyerek bir şey söylemek isterim ben yeni üyeyim ama böyle bir şeyle karşılaşınca saatlerce okudum.. sadece cengiz seni tebrik ediyorum... tek kelimeyle olayı özetlemişsin... eğer yasak değilse bende o siteye üye olacağım... çok merak ettim...:D

ustam aslında yazılarımda gayet açıklayıcı fakat konu dışında olanlar normal olarak anlayamamakta sebebi ise konu çok geniş bi konulu yazılarımın detayını incelersen anlarsın abi. o site bu site muhabbeti değil olay sadece rant meselesi. oysa site sahibinin istemediği ise açıkça ortada. sahiplenen kimse yok suçu ama konular hep masumlarda patlıyor

cengiz abi birlikte mi yaşlanıyoruz :) seni seviyorum gormesemde. iskender buyuğe benziyor bu profil resmin. ona bayılıyorum, saygı duyuyorum :) ortam şenlensin. kimse kimseyi kırmasın. sanaldayız. eğlenelim paylaşalım geçelim. gerginliğe yer yuookkk :)

kardeşim gergin bişey yok ki sadece bilgi paylaşım işte :) sanal alem ama biz bunu hep reelde taşıdığımız için bugün biz hep aynı sofradayız onun için biz hep kırgınlık istemedik ve hala öyle istiyoruz. ben üzülüyorum dostlarımla sohbet edemediğime ama dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış bulutlardan :) bak bu açıklayıcı oldu ama sanırım sen sanaldan öte yani kablolardan kurtulupta mangalımızı yemedin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri