Geri vitesle sağ ayna indirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim bahsettiğimde yine her geri vitese takıldığında aşağı inecek ama sadece otomatiklerde sıkıntı olmaması için 1-1,5sn kadar gecikmeli olacak şekilde olmalı. Yani vites her R'den geçtiğinde ayna aşağı inmesin. R'ye taktıktan 1-1,5sn sonra insin.

Aynı şeyi söylüyoruz. Manuelde de olsun :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
cagatay kardeşim
Güzel bir soru sordun ve devamlı bu soru soruluyor bana.
Bahsettigin olay şu an itibariyle mümkün değil. Yani o seçiciyi kullanarak devre dışı bırakma ,sağ veya sol aynadan birini veya her ikisini birden isteğe bağlı olarak indirme iptal etme işlemi olmaz.
Çünkü modülün çıkışı direk olarak aynadaki motor ucuna takılıyor.Ve dediğim gibi sistemi pasif etmek için ayrı bir anantar gerekli

abi peki röleyle falan bir ayar çekilemez mi sanırım tetiklemeyi ger vites lambasından alıyor bu şekilde olsa ben hem sağ hemde sol ayna için alırım:)

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence en mantıklı çözüm switchin ayna ayar butonuna alınması. Aynanın aşağı inmesi için ayar butonu yolcu tarafına geçirilir. Basılmazsa normal bir şekilde kalır.

Hem böylece benim gibi geri geri giderken aynaları kullananlar da faydalanmış olur.

gU3eb4W.jpg

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
astra g, corsa c, vectra b, omega b vb araçların ayna kumanda düğmesi 2 konumlu. yani sizinki gibi olmadığı için farklı çözümler aramaya çalışıyoruz. bakalım ne çıkacak.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bence en mantıklı çözüm switchin ayna ayar butonuna alınması. Aynanın aşağı inmesi için ayar butonu yolcu tarafına geçirilir. Basılmazsa normal bir şekilde kalır.

Hem böylece benim gibi geri geri giderken aynaları kullananlar da faydalanmış olur.

gU3eb4W.jpg

benimde dediğim şekil bu yapılırsa orjinal bişey olur ben bu şekilde olura em ağ hemde sol aynaya almayı düşünüyorum

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g, corsa c, vectra b, omega b vb araçların ayna kumanda düğmesi 2 konumlu. yani sizinki gibi olmadığı için farklı çözümler aramaya çalışıyoruz. bakalım ne çıkacak.

Hocam bununda cozumu var soyle ornegin vectra b icin dusunursek dugme iki kademeli ya dugmeyi sag aynaya aldigindaki akimdan guc verilecek module yani sol aynaya alirsaniz dugmeyi aynaniz egilmemis olacak saga alirsaniz egilecek yani devre tamamlanacak.yani olur bence ilk ben alip montaji resimlerle anlatmak istiyorum aslinda ama vaktim hic yok bu ara ilk is bu modulu takicam firsat bulursam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konu ticarete döndüğü için tarafımda kapatılmıştır. ilgili arkadaş ürün satmak istiyorsa ilgili arkadaşımız emre ile görüşüp sponsor olduktan sonra satış yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...