Gezemedik den sonra araba arabamıdır..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
atıyorum 20 lira yapıyorum 130 km şehir içi mis gibi:D

aynen katılıyorum sadece hafta sonları kullanıyorum yıkayıp,cilalayıp geziyorum eve döndüğümdeki maliyet en az gezmeyle bile 100 TL demek hafta içi de kullansam tüm maaşım benzine gidecek hamdolsun...

Yakında arabanın bagajına çiçek ekecegim :) içeride de tavuk,hindi, güvercin filan beslerim artık

kış lastiklerimi sökeyim diye düşündüm.O arada hesap yaptım, kışlıkları taktıgımdan beri, herhalde 6 ay oluyor, yaptıgım km 1000 bile değil...Arabayı geçende servise götürdüm, önceki bakımı 2009 da yaptırmışım, nerdeyse 20 ay olmuş, geçen servisten bu yana 7500 km gitmişim, gitgide yaptıgım km düşüyor, yakında sıfıra ulaşacagım herhalde, öyle görünüyor :cool:

Vergiyi öde, servise sok, lastikleri kışlık-yazlık değiştirt ama kullanama...ilginç degil mi

arkadaşlarla yeni çözümler üretiyoruz arkaya bagaja kaliteli büyük bir araba buzdolabı alalım diyoruz koyarız içine içecekleri çekeriz sahile denize karşı içeriz :D :D nede olsa ancak aldığımız 50 tl lik benzin sahile gitmeye yeter :D :D dönüş için yakıt olmıycağı için arabayı bırakırısz orda minübüsle döneriz :kop:

bir sonraki haftada artık bulursak benzin parası gider alırız arabayı ordan yok bulamassak araba kalsın güzel deniz manzaraya karşı biz içecekleri alır gideriz arabaya :D :D bu gün boğazda denize karşı bara cefe ye gitsen 200-300 hesap öder çıkarsın ekonomik işde arabada bir işe yarar.. :D :D
minübüslü köftecilerden ilham aldık :kop::kop::kop:

arkadaşlar lpg siz olmaz bu işler :Dben arabayı aldığım ilk üç ay benzinde kullandım arabayı satacaktım neredeyse

arkadaşlarla yeni çözümler üretiyoruz arkaya bagaja kaliteli büyük bir araba buzdolabı alalım diyoruz koyarız içine içecekleri çekeriz sahile denize karşı içeriz :D :D nede olsa ancak aldığımız 50 tl lik benzin sahile gitmeye yeter :D :D dönüş için yakıt olmıycağı için arabayı bırakırısz orda minübüsle döneriz :kop:

bir sonraki haftada artık bulursak benzin parası gider alırız arabayı ordan yok bulamassak araba kalsın güzel deniz manzaraya karşı biz içecekleri alır gideriz arabaya :D :D bu gün boğazda denize karşı bara cefe ye gitsen 200-300 hesap öder çıkarsın ekonomik işde arabada bir işe yarar.. :D :D
minübüslü köftecilerden ilham aldık :kop::kop::kop:
biz 10 senedir öyle yapıyoruz zaten :D araçlarımıza haksızlık etmeyelim aslında basmazsak yakmıyorlar saatte 40 gecmeyiz sabah 5 de cıkarız öğlene doğru sahil,öğleden sonra da erkenden 15 gibi toplansak fazla gec olmadan evdeyiz tabii 40 la gidip bir minibüsçü ya da kamyoncunun altında patates olmadan gidebilirsek :D

çekeriz sahile denize karşı içeriz :D :D nede olsa ancak aldığımız 50 tl lik benzin sahile gitmeye yeter :D :D dönüş için yakıt olmıycağı için arabayı bırakırısz orda minübüsle döneriz :kop:

üstad o kafayla o araba geri döner bi şekilde ...
de nasıl .???
ite ite, çeke çeke hertürlü döner kanımca....:kop:

Aynen. Hep derim, arabanın binilebilitesidir önemli olan. Hakkını vererek kafam rahat ederek binemedikten sonra anlamı yok. O bakımdan lpg güzel bir çözüm ;)

tamam hepimize müstehak

çaresini alalım??

İş siyasete dönecek ama söyleyeyim.

Çare; ülkenin başına adam gibi adam bir adam geçirildiği zaman kendiliğinden bulunacaktır zaten.

O adam gibi adam kim mi?

:confused::confused::confused:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Geri