Gezemedik den sonra araba arabamıdır..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
madem görüşlerimizi sergiliyoruz ; dizel araba desek? mazot olmuş 3.62 benzinle arasın da 43 krş kalmış.. lpg desek? lpg sorunlarını okuya okuya kesinlikle taktırmam diyorum. ozaman çare gerekli yerlere gidip gelelim. devri öyle bir devir olmuş ki afedersiniz wc ye bile neredeyse araçlarla gideceğiz :) hayırlısı diyelim

dizel benzin fiyatı eşit olsada yaktığı lt bazından yinede avantaj..
Ben Benzinden lpg ye geçtim.. şimdi dizeldeyim..şuan bir sıkıntım yok...yarı yarıya fark etti eski araçla şimdiki aracım arası..
Lpg sıralı sistemli ise az yakıyor tamamda arada kokladığı benzinide hesaba katmak lazım..
Sık kullanan biri için her hafta 50 tl benzinde koyması lazım..

yaw bende aldığımdan beri tüp olduğu halde şöyle 2 saat stop etmeden gezemedim arabayla ocağıma incir ağacı dikti zaten araba almanyadan geldi yaw arabanın fabrikası orada binbir çeşit parça orda ucuzluk orda hiç bakmamışlar insafsızlar orj 105.000 km de ama bi değiştirmediğim motor bloğu kaldı :D 5000km oldu tüp takılalı rahat 500tl verdim sadece gaza :D

her arkadaş kendi şehrine göre konuşuyor lpg taksamda lpg yetişmez haftasonu istanbulda ortaköyden sarıyere gitmeye kalkın 15 dakkalık yolu 4 saatte alırsınız keza cadde içinde geçerli.. yoksa ufak bir şehirde olsam trafiğide akışkan bir trafik olsa benzin bana o kadar dokunmaz.. zaten emekli oldum mu gidicem bu şehirden :D :D

Dizelde,lpg de olsa değişen bir şey olmaz, Üç aşağı beş yukarı sonuçta yine uçuk fiat.Gönül rahatlığı ile depoyu fulleyip gezemedikten sonra hepsi ayni yola çıkar .;)

Kim gelirse gelsin değişeceğide yok gibi.:(;)

her arkadaş kendi şehrine göre konuşuyor lpg taksamda lpg yetişmez haftasonu istanbulda ortaköyden sarıyere gitmeye kalkın 15 dakkalık yolu 4 saatte alırsınız keza cadde içinde geçerli.. yoksa ufak bir şehirde olsam trafiğide akışkan bir trafik olsa benzin bana o kadar dokunmaz.. zaten emekli oldum mu gidicem bu şehirden :D :D

Yani Kastamonuda iş ve okul çıkış saatleri hariç trafik çok akışkan.

O yüzden rahat rahat geziyosun.Zaten şehirin başından ucu 10.5 km :D

Sadece yokuslar sıkıntı :(

Geri